ساحل البنا در کشور بلغارستان

0

سواحل توریستی که در تور بلغارستان تابستان 96 امکان بازدید و گشت و گذار در آن ها برایتان فراهم می شود، از زیباترین سواحل گردشگری در جهان به شمار می روند.

ساحل البنا از دیدنی ترین سواحل بلغارستان به شمار رفته و بهترین زمان برای سفر به این ساحل ماه می تا پایان اکتبر می باشد.

در این زمان ساحل البنا بلغارستان در زیباترین شکل خود قرار داشته و به توریست ها توصیه می شود، تا برای سفر به این ساحل در این وقت از سال که همین حال حاضر و ماه های خرداد به بعد هستند، اقدام کنند.

ساحل البنا دارای شن های سفید رنگ و بسیار تمیز است و آب دریای سیاه نیز در این منطقه شفاف و با امواج آرام و خیال انگیز به نظر می رسد.

در سفر به ساحل البنا فراموش نکنید که حتما به چشمه های آب گرم معدنی که خواص دارویی دارند و یک تیم پزشکی نیز در آن جا به توریست ها مشاوره می دهند، سر بزنید.

از ساحل که بگذریم، کمی آن طرف تر بافت جنگلی و درخت های متراکم که با نظمی خاص کنار هم قرار گرفته اند، توجهتان را به خود جلب خواهند کرد.

وقتی در ساحل البنا پیش می روید، رستوران های هندی، بلغاری، چینی، ایتالیایی و چندین فست فود و کافه وجود دارد که بعد از یک روز گردش در ساحل و جنگل، صرف یک وعده غذای سیر در آن ها هیجان انگیز خواهد بود. پیشنهاد می کنیم در اینجا حتما طعم پرادویه ی غذاهای بلغاری را امتحان کنید.

تفریحات آبی ساحل البنا

در ساحل البنا می توانید به اسب سواری پرداخته و یا در والیبال ساحلی شرکت کنید. برای علاقه مندان به تنیس نیز در اینجا چندین فضا در نظر گرفته شده است و اگر اهل بازی بولینگ باشید، در ساحل البنای بلغارستان موقعیت شرکت در این بازی برایتان فراهم خواهد بود.

اما تفریحات دریایی از جمله اسکی روی آب، جت اسکی، غواصی و ماهی گیری زیر آب و… نیز از پرطرفدارترین ها میان توریست هایی ست که به ساحل البنای بلغارستان سفر می کنند.

با در نظر گرفتن این ها اگر در سفر به بلغارستان، علاقه مند به اقامت در ساحل البنا باشید، هتل لوکس البنا واقع در این ساحل می تواند یک محل اقامت ایده آل و رویایی باشد. در این هتل می توانید شب هنگام به نمای دریا چشم دوخته و از وزش نسیم روی آب های آرام لذت ببرید.

اشتراک:

نظرات بسته اند