معرفی زیباترین سوئیت های دنیا

0

میل غریضی بشر به داشتن بهترین ها همیشه با اوست. شما هنگامی که به خرید میروید، دوست دارید تا بهترین ها را خرید کنید، وقتی به رستوران میروید، دوست دارید در بهترین رستوران ، بهترین غذا را میل کنید، یا هنگامی که به سفر میروید، دوست دارید در بهترین هتل اقامت کنید.

یکی از موفقیت ها در کسب و کار این است که نیاز انسان ها و تمایلات آنها را بشناسیم، و برای رفع نیازهای آنها با بالاترین کیفیت اقدام کنیم. به همین جهت، بسیاری از کسانی که دست به طراحی میزنند، سعی میکنند بهترین ها را در طراحی های خود لحاظ کنند. یکی از بخش های مهم زندگی افراد، سفر کردن و تازه کردن آب و هواست. بسیاری از طراحان هتل، به منظور جذب بیشتر مسافران برای رزرو هتل، دست به خلاقیت های ویژه ای میزنند، تا تعداد زیادی از مسافران را به خود جلب کنند، جذب بیشتر مسافر یعنی پیشی گرفتن از رقیب و کسب موفقیت در کسب و کار! این قاعده در تمام جهان پیاده میشود. در ادامه ی مطلب شما را با تعدادی از زیباترین و خلاقانه ترین اتاق ها در هتلهای زیبایی از اقصی نقاط دنیا آشنا میکنیم.

زیباترین اتاقهای هتل در جهان

در دنیا سوئیت های برخی از هتلها برای نمایش دنیای لاکچری طراحی شده اند. این سوئیت ها دارای تخت خواب های بزرگ تر، مینی بارهای بهتر و میز کارهای لوکس تری هستند. پارچه های استفاده شده در تزئین تخت ها معمولا از نخ های طلا هستند، سنگ های حمام از سنگ های مرمر و بسیار زیبا هستند، بالکن هایی بزرگ با چشم انداز فوق العاده دارند، معمولا ساحلی اختصاصی دارند، حمام بخار و چشم اندازی 360 درجه نیز از دیگر امکانات این سوئیت ها خواهند بود. اما این برترین سوئیت ها کدامند.

سوئیت سلطان در کاخ اوتامان در استانبول

در استانبول، یک سوئیت بسیار گرانقیمتی وجود دارد که به آن سوئیت سلطان میگویند. این سوئیت از سنگ مرمر و چوب در نیمه ی دوم قرن 17 ساخته شده است که امروز با استفاده از سنگ مرمر به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفته است. این سوئیت جلال و شکوه گذشته را نشان میدهد و جالب است بدانید که عنوان بزرگترین سوئیت اروپا را به خود اختصاص داده است. این سوئیت، یک سرویس حمام طلا کاری شده با سنگ مرمر دست ساز، اتاق بخار خصوصی، دوش باران، آشپزخانه ای کامل، اتاق مهمان، مبلمان های زیبا و تزئینات بسیار زیبا از هنر را داراست. استخر بسیار بزرگ، گارسون خصوصیو چشم انداز زیبا به تنگه ی بسفر، امکانات بی نظیر این سوئیت را تکمیل میکند.

سوئیت سلطان

سوئیت سلطان

سوئیت پنسیلوانیا در هنگ کنگ

این سوئیت بسیار زیبا که مورد بازسازی نیز قرار گرفته است، چشم انداز فوق العاده مسحور کننده ای به بندرگاه ویکتوریا دارد. در این سوئیت خبر از نایش پر زرق و برق منبت کاری هایی از طلا نیست، اما گل آرایی زیبا و استفاده ی مناسب از چوب در این سوئیت، نمایش خیره کننده از آرامش و زندگی لاکچری و مدرن را عرضه میکند. در این سوئیت نیز مانند سایر سوئیت های گرانقیمت دنیا ،تلویزیون های ال سی دی، پنلهای لمسی خدماتی، سرویس حمام با سنگ مرمر تنها بخش کوچکی از امکانات را تشکیل میدهند.

سوئیت پنسیلوانیا

سوئیت پنسیلوانیا

سوئیت ریتز کارلتون در مسکو

و ما روسیه! مسافران تور اروپا تابستان که به روسیه سفر می کنند، می توانند علاوه بر بازدید از زیباترین جاذبه های گردشگری که در این کشور وجود دارد، در یکی از زیباترین سوئیت های جهان هم اقامت کنند. این سوئیت، در بالاترین نقطه ی شهر ساخته شده است و در آن همه چیز نشان از دکوراسیون لاکچری و سبک سلطنتی روسیه را میدهد. اتاق نشیمن اجازه می دهد تا فضایی برای یک پیانو بزرگ و غذاخوری، کتابخانه، فضای اداری و اتاق هیئت مدیره ایجاد شود و این درحالیست که اتاق خواب آن دارای  حمام سنگ مرمر و باران دوش جداگانه و سونا خصوصی است. مسافرانی که شانس اقامت در این سوئیت را داشته باشند، میتوانند در یک چشم به هم زدن به زیباترین جاذبه های معماری مسکو برسند.

زیباترین سوئیت های دنیا -ریتز کارلتون

زیباترین سوئیت های دنیا -ریتز کارلتون

این سه سوئیت ،جز برترین سوئیت های جهان محسوب میشود . در مطالب آتی تعدادی دیگر از این سوئیت های زیبا را معرفی خواهیم کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند