ثبت رکورد توسط پارس خودرو+قیمت ماشین برلیانس

0

تولید بیش از 200 هزار خودرو توسط شرکت پارس خودرو که در میان آنها تولید دهها هزار ماشین برلیانس و رنو نیز مشاهده می شود به افتخارات این شرکت خودروسازی در زمستان امسال افزوده شده است.

به گزارش سی اس وب به نقل از سایپا نیوز، تولیدات شرکت پارس خودرو با عبور از مرز 200 هزار دستگاه خودرو، علاوه بر عبور از میزان تولید سال گذشته، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. در میان خودروهای تولیدی این شرکت محصولات خانواده ی رنو با 4 ستاره ی کیفی و ماشین برلیانس با 3 ستاره ی کیفی نشانه ی تعهد پارس خودرو در تولید خودروی با کیفیت است.

به گفته ی آرمین مکوندی، معاون برنامه ریزی پارس خودرو، مجموع تولیدات شرکت تا اوایل بهمن ماه سال جاری رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته که پارس خودرو مجموع تولیدات سال گذشته ی خود را در 2 ماه مانده به پایان سال پشت سر گذاشته است.

این در حالی است که این شرکت خودروسازی در مدت مشابه سال گذشته، 162 هزار دستگاه خودرو تولید کرده که امسال با رشد 23 درصدی، تولید را به بیش از 200 هزار دستگاه رسانده است.

آمار تولیدات شرکت پارس خودرو  بیانگر آن است که تا اوایل بهمن ماه سال جاری خانواده ی رنو با 92 هزار دستگاه، خانواده ی برلیانس با 36 هزار دستگاه، وانت دوکابین ریچ با 3هزار دستگاه و محصولات سایپا با 68 هزار دستگاه در جدول تولید محصولات پارس خودرو قرار دارند که پیش بینی می شود تا انتهای سال این آمار تغییر محسوسی داشته باشد.

نگاه جزئی تر به آمار بیانگر آن است که خانواده ی محصولات رنو با92 هزار 258دستگاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 39درصدی در تولید روبه رو شده و محصولات خانواده ماشین برلیانس با 36هزار و 724 دستگاه نسبت به مدت مشابه 95 درصد افزایش تولید داشته است.

میزان تولید وانت پیکاپ ریچ نیز 3هزار و 385 دستگاه بوده که با رشد تولید 90 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، رکورد تولید این خودرو را از ابتدای تولید تا به امروز نیز شکسته است.

حال اگر از علاقه مندان ماشین برلیانس هستید در ادامه جدول قیمت این خودرو با سه ستاره ی کیفی را قرار می دهیم:

قیمت ماشین برلیانس

قیمت ماشین برلیانس

اشتراک:

نظرات بسته اند