رژیم سریع لاغری استیرفود

0

مشکل چاقی همیشه بوده و افراد درگیر این مشکل همیشه به دنبال رژیم سریع لاغری بوده اند. همین امر موجب خلق رژیمهای لاغری عجیب و غریبی شده است که اغلب نه تنها مفید نبوده اند، بلکه سلامتی شخص را به خطر انداخته اند.

رژیم سریع لاغری

رژیم سریع لاغری

گاهی هم تحمل رژیمهای لاغری به دلیل عدم تنوع و موارد دیگری از این دست بسیار سخت است و باعث می شود شخص آنرا نیمه کاره رها کرده و به تغذیه ی عادی خود بازگردد. اگر به دنبال یک رژیم سریع لاغری با تنوع بسیار زیاد هستید که تا حصول نتیجه بدون ناامیدی و احساس یاس آنرا دنبال کنید، سایت روزیاتو یک رژیم لاغری هفت روزه را ارائه داده است که با مراجعه به وب سایت http://rooziato.com/ می توانید از جزئیات آن اطلاع کسب کنید.
این رژیم هفت روزه از یک رژیم جدید با نام “استیرفود دایت” گرفته شده است. بسیاری از سلبریتیها چون اَدِل، لورین پاسکال و جودی کید دنبال کننده ی این نوع رژیم هستند که از نتیجه ی آن بسیار راضی بوده اند.
“آیدان گوگینگز” یکی از نویسندگان کتاب آشپزی “رژیم استیرفود” که خود یک متخصص تغذیه است می گوید: “این نوع رژیم، در بالا بردن میزان سیرتوئین بسیار موثر است”. ایشان در باره ی سیرتوئینها می گوید: “سیرتوئینها نوعی پروتئین هستند که از مرگ سلولها یا تورم آنها جلوگیری به عمل می آورند. همچنین باعث تحریک متابولیسم شده و اشتهای شخص را تعدیل می کنند. به علاوه سیرتوئینها چربیها را سوزانده و عضله سازی نیز می کنند.”
اما نحوه ی عملکرد این رژیم چگونه است؟
در سه روز نخست این رژیم، میزان دریافت کالری را به روزانه ۱۰۰۰ رسانده که شامل نوشیدن سه وعده نوشیدنی استیرفود سبز رنگ است.
آیدان در مورد استیرفود می گوید: “آنها وعده های بسیار مغذی و پر از آنتی اکسیدان هستند.”
برای چهار روز باقی مانده هم، میزان کالری دریافتی روزانه به ۱۵۰۰ می رسد. که این کار با مصرف دو وعده استیرفود و دو نوشیدنی سبز ادامه پیدا می کند.
توصیه می شود افراد پس از پایان هفته ی اول، یک هفته ی دیگر نیز به این رژیم ادامه بدهند و آنرا بخشی از سبک جدید زندگی خود قرار بدهند تا نتیجه ی بهتری از رژیم کسب کنند. اما به گفته ی آیدان هیچ نتیجه ی قطعی ای برای این نوع رژیم وجود ندارد اما با انجام آن به وضعیت بهتری از سلامت دست یافته و در پوست تان تغییرات فراوانی را ملاحظه خواهید کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند