چانگان CS55 در نمایشگاه رونمایی شد

0

دومین نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده است و شرکت سایپا در این نمایشگاه با تمام قوا حاضر شده است. مساحت غرفه ی کمپانی سایپا درارای متراژ بالاییست و محصولات آن به راحتی قابل رویت هستند.

 

چانگان CS55

چانگان CS55

چانگان به عنوان یکی از مهمترین همکاران چینی غول نارنجی جاده مخصوص، در بخشی به طور مستقل از دیگر محصولات سایپا، مدل‌های مختلف با برند خود را به نمایش گذاشته است که در بین آنها چهار خودروی شاسی بلند خود نمایی می‌کنند.

چانگان CS55

چانگان CS55

کمی از چانگان CS55 بدانیم

این کراس اور که میان سایز است، از محصولایت است که در آینده ی نزدیک توسط این کمپانی عرضه خواهد شد.
در طراحی این کراس اوور از شاسی بلند موفق دنیا مانند رنجروور الهام گرفته شده است. CS55 در چین با یک موتور 1.5 لیتری تولید می شود. این پیشرانه با استفاده از توربو شارژر، 154 اسب بخار قدرت به تولید می‌رساند؛ در حالی که گشتاور آن نیز 225 نیوتن متر است که بسیار مناسب ارزیابی می‌شود. این پیشرانه از سری پیشرانه‌های Blue core چانگان است که با اتصال به گیربکس 6 سرعته اتوماتیک ساخت آیسین ژاپن مصرف سوخت پایینی دارد و استاندارد آلایندگی یورو5 را هم پاس می‌کند. ناگفته نماند که CS55 تنها به صورت دیفرانسیل جلو عرضه خواهد شد.

 

چانگان CS55

چانگان CS55

 
این خودرو دارای تجهیزات کاملی مانند دوربین عقب، رادار، سنسور جلو، دوربین 360 درجه، اتو پارک، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل حرکت در سراشیبی، سقف پانورامیک، سیستم ورود بدون کلید، صندلی چرمی گرمکن دار، فیلتر تصفیه هوا و بسیاری دیگر از آپشن‌های روز است.

چانگان CS55

چانگان CS55

نظر شما راجع به این خودرو چیست؟ آیا مایل به خریداری آن هستید؟

اشتراک:

نظرات بسته اند