بهترین سایت رهن و اجاره و سرویس شماره مجازی همراه اول در نمایشگاه تلکام

0

از طریق بهترین سایت رهن و اجاره هم که به دنبال مسکن باشید، رعایت مسائل امنیتی را باید در الویت قرار بدهید. در این میان همراه اول در نمایشگاه تلکام 2017 برای نخستین بار از سرویس شماره مجازی خود در اپلیکیشن آلونک رونمایی کرد.

همکاری آلونک و همراه اول

همکاری آلونک و همراه اول

نمایشگاه تلکام 2017 هفته ی گذشته در تاریخ 24 ام مهر ماه با حضور 225 شرکت داخلی و 102 شرکت خارجی فعال در زمینه ی صنعت مخابرات آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه که به مدت 4 روز تا 27 ام مهر ماه ادامه داشت، اتفاقات جالب توجهی افتاد که یکی از آنها رونمایی از سرویس شماره مجازی همراه اول بود.
همراه اول در نمایشگاه امسال برای اولین بار از این سرویس در اپلیکیشن املاک آلونک رونمایی کرد تا امنیت اشخاص را در برقراری ارتباط تلفنی با مشاوران املاک این سایت تامین کند.
سرویس شماره مجازی همراه اول به مشترکین این امکان را می دهد حین استفاده از اپلیکیشنهای اینترنتی نظیر آلونک، حریم شخصی خود را حفظ کنند.
این سیستم به صورتی است که مشترک در برقراری ارتباط تلفنی به جای استفاده از شماره ی تلفن شخصی خود از یک شماره ی موقت مجازی استفاده می کند تا حریم شخصی اش محفوظ بماند.
سرویس مذکور در نمایشگاه تلکام 2017 برای نخستین بار برای اپلیکیشن آلونک در برقراری ارتباط مشترکان با مشاوران املاک این سامانه رونمایی شد.
بنابراین از این پس شهروندان می توانند با اطمینان کامل از حفظ اطلاعات شماره ی تلفن همراه خود، با مشاوران املاک این سامانه تماس برقرار کرده و در صورت تمایل شماره ی خود را برای اقدامات بعدی در اختیار آنها قرار دهند.
لازم به ذکر است این سرویس در صورت موفقیت در آینده برای بسیاری از اپلیکیشنها که نیاز به برقراری تماس تلفنی دارند مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تنها مختص بهترین سایت رهن و اجاره نظیر آلونک نیست.

اشتراک:

نظرات بسته اند