رودخانه ماناوگات

0

به آنتالیا که سفر کنید علاوه بر گشت و گذار در طبیعت فوق العاده ی شهر، شما می توانید آبتنی هم کنید. درست است که آنتالیا شهری ساحلیست و حتما با رزرو هتل در این شهر می توانید به تفریحات آبی بپردازید، اما پیشنهاد ما به مسافران آنتالیا، آبتنی در رودخانه ای فوق العاده در آنتالیا است.

رودخانه ماناوگات

رودخانه ماناوگات

در رودخانه ماناوگات آبی بر تن بزنید.

رودخانه ی بی نظیری به نام  ماناوگات که از حنوب کوه های طرس به سمت دریای مدیترانه جاریست، از کنار شهر زیبای سیده میگذرد و در آنتالیا قرار داد. کشتی هایی که در این منطقه وجود دارند، راه بازدید از این رودخانه را هموار میسازد.با دیدن از مناظر طبیعی اطراف، میتوان لحظات بسیار مطبوعی را پدید آورد و اوقات فراغت را به بهترین شکل سپری کرد.

علاقه مندان به آبتنی میتوانند بعد از شنا در این رودخانه، به آب تنی در دریای زیبای مدیترانه مشغول شوند. در فاصله ی 4 کیلومتری از رودخانه ماناوگات آبشاری به همین نام وجود دارد. آنچه که مردم ترک به مسافران پیشنهاد میکنند صرف کردن یک نهار مطبوع در این منطقه و زیر درخت صنوبر است. 3 کیلومتر دورتر از این منطقه، شیلار وجود دارد و پس از آن قدم زدن به سمت سایت باستانی سلوکیا سفر را دلچسب تر میکند. با فرا رسیدن فصل مسافرت، گردشگران زیادی با خریداری تور آنتالیا تابستان 96 به این منطقه سفر میکنند، آیا شما نیز قصد سفر دارید؟

اشتراک:

نظرات بسته اند