رنگ و مشخصات گلکسی نوت 8 مشخص شد

0

در جدیدترین خبرها که در مورد پرچم دار آتی سامسونگ «گلکسی نوت 8» افشا شده، رنگ بندی های این اسمارت فون خانواده نوت سامسونگ است که توجه ها را به خود جلب کرده است.

باز هم رد پای افشاگر معروف دنیای فناوری «رونالد کوانت» از پس این ماجرا نمایان است و این موضوع کمی خیال ها را راحت میکند که خبر در حد شایعه نباشد.

Galaxy Note 8 که قرار است در روز 23 آگوست برابر با یکم شهریور امسال رونمایی شود. تقریبا بسیاری از مشخصاتش لو رفته است.

بر اساس گفته های رونالد کوانت: نوت 8 سامسونگ به رنگ های خاکستری ارکیده، آبی تیره و مشکی مزین خواهد شد. رنگ های خاکستری ارکیده و مشکی ازجمله رنگ هایی هستند که اس 8 و 8 پلاس نیز به کار رفته بودند، اما رنگ آبی تیره یک رنگ کاملا جدید برای این سری از محصولات سامسونگ خواهد بود.

سه رنگ اعلام شده، احتمالا پرطرفدارترین رنگ ها خواهند بود. یکی از سیاست های سامسونگ در سالیان اخیر این بوده است. که گوشی های هوشمند خود را باب طبع هر سلیقه و طیفی طراحی کند و استفاده از رنگ های مختلف در محصولات نیز یکی از راهکاری این سیاست بوده است.

مشخصات فنی گلکسی نوت 8 چه خواهند بود؟

زمانی که سامسونگ در ماه مارس گلکسی اس ۸ را رونمایی کرد، به شماری از قابلیت های احتمالی گلکسی نوت ۸ نیز اشاره کرد. بسیاری از شنیده ها حکایت از این دارند که این گوشی هوشمند با بهره گیری از تراشه ی اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام که در شماری از نسخه های گلکسی اس ۸ نیز مورد استفاده قرار گرفته است، راهی بازار خواهد شد.

سامسونگ معمولا در شماری از نسخه های گوشی های پرچم دارش که در آمریکا عرضه می شوند، از تراشه ی اسنپدراگون استفاده می کند و بخش دیگری را مبتنی بر تراشه ی اکسینوس خود راهی بازار می کند. اسنپدراگون ۸۳۵ در حال حاضر قوی ترین تراشه ی کوالکام است.

با توجه به اینکه امکان رونمایی از تراشه ی اسنپدراگون ۸۴۵ به عنوان پرچم دار بعدی کاملا بعید است، می توان انتظار داشت که کوالکام تراشه ی بهینه شده ی اسنپدراگون ۸۳۶ را با گلکسی نوت ۸ همراه کند.

استفاده از حافظه ی رم ۴ گیگابایتی در گوشی های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه شده در بازار آمریکا انتقاد بسیاری را برانگیخت؛ از این رو گزارش هایی منتشر شده است که استفاده از ماژول رم ۶ گیگابایتی در تمام نسخه های گلکسی نوت ۸ را وعده می دهد.

در ادامه میتوانید جدول مشخصات احتمالی گلکسی نوت 8 را ببینید:

اشتراک:

نظرات بسته اند