رنو ساندرو را برای آفرود نخرید!

0

صنعت خودرو سازی کشورمان پس از بستن قرار داد هایی با شرکتهای خارجی کمی متحول شده. با این وجود هنوز کمپانیهای خودرو سازی خارجی نقشی تعیین کننده دارند.

یکی از این شرکت های خودرو سازی که محصولاتش را با ایران به صورت بازار مشترک می سازند رنو است.

رنو از زمان ورودش به ایران خودرو های زیادی معرفی کرده و اخیرا با ساخت کراس اوور های سعی دارد بازار این نوع محصولات را هم قبضه کند. رنو ساندرو نمونه ای از این تلاش هاست. که سعی شده با کم کردن اپشن ها و … با قیمتی حدود 50 میلیون این خودرو را راهی بازار کند! در ایران قیمت خودرو نقشی تعیین کننده دارد.

رنو ساندرو محصول داچیای رومانی و از زیر شاخه های کمپانی رنو فرانسه است. رنو ساندرو بر روی پلتفرم L90 شکل گرفته است و قطعات مشترک زیادی با L90 دارد. بی راه نیست که در بازار آن را L90 هاچبک نیز می نامند.

در ایران، رنو ساندرو، توسط پارس خودرو تولید و عرضه می شود. و مانند برادرش سدان با کیفیت خوب قطعات آن معروف است.

رنو ساندرو کراس اوور جدید

رنو ساندرو کراس اوور جدید

«رنو ساندرو استپ وی» همان ساندرو هاچ بک است که بدون تغییرات اساسی تنها کمی بلند قامت تر شده و از یک هاچ بک و به یک کراس اوور تبدیل شده است.
رنو ساندرو بات ابعادی که دارد برای تردد های شهری و ترافیک مناسب است. البته مصرف سوختی معقول برای جاده های شهری دارد، که این بسیار مهم است.

اگر رنو ساندرو می خواهید باید خیلی به دنبال تجملات و اپشن های فراوان نباشید. در ضمن بلندتر بودن شاسی اش اصلا به این معنا نیست که این خودرو برای آفرود طراحی شده!

اشتراک:

نظرات بسته اند