رقبای خارجی دیوار کدامند؟

0

سایت و اپلیکیشن دیوار را همه میشناسید، و نیاز به توضیح ندارد. این وبگاه که فضایی برای خرید و فروش آنلاین کالاهای بزرگ و کوچک طراحی شده. توانسته دست واسطه ها را تا حد زیادی کوتاه کند.

تقریبا هر چیزی را میتوان در دیوار برای خرید و فروش به راحتی پیدا کرد. انواع کالای نو و کار کرده!

سایت های مشابه خارجی هم وجود دارند، که در این پست دو نمونه از آنها را معرفی میکنیم.

https://www.craigslist.org

craigslist

craigslist

کریج در سال 1995 در فرانسیسکو برای اطلاع رسانی پستی ایجاد شد، یک سال بعد به دنیای وب پیوست. تا به امروز که یک سایت بین المللی محسوب می شود و در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. (70 کشور و 570 شهر) در رتبه بندی آلکسا جایگاه 57 جهانی و 9 امریکا را داراست.

صفحه ورودی کریج با دیوار کاملا متفاوت می باشد و در آن خبری از اگهی نیست و فقط دسته بندی ها معرفی شده است. قسمت های “درباره ما”ی سایت اطلاعات بسیار متعددی به بازدیدکننده می دهد. کار با سایت راحت می باشد و با توجه به اینکه شما از چه منطقه جغرافیایی آنلاین شده باشید صفحه ی اول برای شما اختصاصی خواهد شد. کریج و دیوار هردو به صورت اختصاصی شده برای برخی خدمات هزینه دریافت می نمایند و برخی دیگر را رایگان ارایه می دهند.

http://www.anibis.ch

anibis

anibis

آنیبیس رتبه 8434 را در آلکسا دارد، و در کشور سویس به عنوان یکی از سه کشور پوشش داده شده توسط این سایت رتبه 30 را دارد.

انیبیس صفحه ورودی اش ترکیبی از تبلیغ و دسته بندی هاست که نسبت به دو سایت قبلی جذاب تر طراحی شده است. (از تصاویر رنگی و انیمیشن های جذاب استفاده کرده است) در قسمت “درباره ما” اطلاعات متعدد به صورت فایل پی دی اف ارایه شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند