معروف ترین رستوران های تورنتو در تور کانادا

0

تورنتو سالانه بیش از 40 میلیون نفر بازدیدکننده داشته که از طریق تور گردشگری کانادا به این شهر سفر می کنند. این مقصد توریستی جذاب را می توانید در تور کانادا زمستان 97 بازدید کنید. رستوران گردی در تورنتو کانادا بخش مهمی از گردشگری این شهر را شامل می شود.

برای سفر به کانادا باید رزرو پرواز را از بهترین هواپیمایی انجام داده و سفری امن و مطمئن داشته باشید. این شهر پرجنب و جوش و پویا با جاذبه های عالی، موسیقی و حوادث گوناگون پیشتیبانی می شود و شما بهترین امکانات ورزشی و تفریحی را در کانادا و به خصوص این شهر خواهید یافت.

تورنتو مقصد توریستی پیشرو در تورهای کاناداست و در سال 2015 توانست رکورد بیش از 40 میلیون بازدیدکننده در سال را پشت سر بگذارد.

پتانسیل های گردشگری تورنتو کانادا

تورنتو طیف گسترده ای از گزینه های گردشگری را به مسافران تور کانادا ارائه می دهد:

موسیقی، فیلم، ورزش، فعالیت های فرهنگی، سرگرمی، هنرهای نمایشی، جشنواره و رویدادها، غذاهای بین المللی، پارک ها و مراکز تفریحی، اقامتگاه های درجه ی اول و مراکز خرید و … در این شهر انتظار مسافران را می کشند.

در این شهر جوامع فرهنگی، آشپزی و تفریحی را می یابید و خود را بر موج شهر سوار خواهید یافت. تورنتو دارای بیشترین اقامتگاه ها در سراسر کاناداست و می توانید بیش از 43 هزار اتاق هتل در آن پیدا کنید. 40 درصد این واحدهای اقامتی در مرکز شهر تورنتو واقع شده اند.

رستوران های تورنتو

اما به بخش جذاب رستوران گردی که برویم، رستوران های شهر تورنتو فوق العاده جذاب هستند.

برای میل کردن بهترین غذاهای شهر تورنتو یعنی غذاهای چینی، غذاهای هندی، غذاهای ایتالیایی، سوشی، استیک، پیتزا، غذاهای دریایی و غذاهای ژاپنی بهترین رستوران ها را در این شهر خواهید یافت.

 

رستوران گردی در تور کانادا

رستوران گردی در تور کانادا

 

برای میل کردن غذاهای ایتالیایی رستوران Blu Ristorante را انتخاب نمایید. رستوران Scaramouche انواع غذاهای فرانسوی را در منوی خود جای داده است.

برای خوردن یک وعده استیک واقعی و خوشمزه رستوران Michael’s on Simcoe عالی خواهد بود.

همچنین بهترین غذاهای دریایی را در رستوران Rodney’s Oyster House می یابید که با تزئینات عالی ارائه می شوند.

رستوران LaVinia غذاهای مدیترانه ای در منوی خود دارد و Seven Lives با غذاهای مکزیکی از میهمانان خود پذیرایی می کند.

اگر هم هوس یک پیتزای خوش طعم کرده اید، بد نیست که به Pizzeria Libretto سری بزنید یا مسیر خود را به سمت 850 Degrees Pizzeria کج کنید.
به علاوه Pizzeria Via Mercanti نیز پیتزاهای فوق العاده سرو می کند و حتما مطابق طبع مشکل پسندان خواهد افتاد.

 

رستوران گردی در تور کانادا

رستوران گردی در تور کانادا

 

به طور کلی در رستوران های شهر تورنتو می توانید ساعتی را همراه با صرف غذایی عالی و نوشیدنی های خوش طعم با شادی و نشاط سپری کنید. در این شهر رستوران داری رونق زیادی دارد و به محیط های رستورانی اهمیت فوق العاده ای داده می شود.

 

رستوران گردی در تور کانادا

رستوران گردی در تور کانادا

 

صرف صبحانه در شهر تورنتو کانادا

برای صرف یک صبحانه ی عالی و بی نظیر در این شهر نیز به سراغ کافه هایی از جمله Thompson Diner، Marisse Restaurant and Bar، Cora’s Breakfast and Lunch و Café Crepe و … بروید.

اشتراک:

نظرات بسته اند