رزرو هتل خوب در دبی

0

درست است که بازار تورهای دبی همیشه گرم است، اما با سرد شدن هوا، سفر به این شهر صحرایی و گرم لذت بیشتری دارد. چرا که آب و هوای دبی گرم است و در فصل سرما هوای بهتری دارد.
همانطور که میدانید جاذبه های گردشگری در دبی بسیار زیاد است، به گونه ای که تمامی افراد از هر کشور با هر فرهنگ و سن و سال میتوانند از آنها لذت ببرند و خود را سرگرم کنند. از همین رو، هتلهای بیشماری در این شهر ساخته شده است و دست مسافران را برای رزرو هتل باز گذاشته است.
تمام هتلهای این شهر دارای امکانات بسیار مناسبیت، حتی هتلهای 3 ستاره ازامکانات ویژه ای برخوردار شده اند. در ادامه ی مزلب به معرفی یک هتل 4 ستاره ی خوب در دبی میپردازیم.

معرفی هتل مارکوپولو

این هتل 4 ستاره تنها در 20 دقیقه ای از فرودگاه دبی قرار گرفته است و ترانسفر کوتاه مدت فرودگاهی را برای مسافران به همراه خواهد داشت. در این هتل انواع تفریحات مانند استخر روباز و سالن مجهز ژیمناستیک، مرکز تجاری وجود دارد و امکاناتی نظیر پزشک، پرستار بچه و خدمات کرایه اتومبیل، ترانسفر فرودگاهی و وای فای رایگان در اختیار مسافران قرار میگیرد.

هتل مارکوپولو دبی

هتل مارکوپولو دبی

در هتل مارکوپولوی دبی، رستوران و کافه های گوناگونی وجود دارد و اتاقهای آن به سیستم تهویه مطبوع، چای و قهوه ساز، گاوصندوق، تلویزیون و ماهواره، تلفن، مینی بار و اینترنت پرسرعت مجهز است.
با توجه به ویژگی هایی که از این هتل گفته شد، به نظر میرسد که رزرو این هتل در دبی شما را پشیمان نخواهد کرد.

هتل مارکوپولو دبی

هتل مارکوپولو دبی

اشتراک:

نظرات بسته اند