معرفی ردیاب سامسونگ

0

ردیاب سامسونگ یا Samsung Smart Things برای ردیابی اشیاء گمشده کاربرد دارد. این ردیاب که از آخرین محصولات کمپانی سامسونگ محسوب می شود، بر پایه ی LTE-M عمل کرده و به این وسیله می توان از این ردیاب استفاده کرد تا اشیاء گم شده را بیابیم.

دیگر ردیاب های موجود در بازار بر پایه ی بلوتوث عمل می کنند و البته قیمت ارزان تری نیز به همین دلیل دارند. اما ردیاب سامسونگ با قدرت بیشتر و امکان پوشش دهی منطقه ی جغرافیایی وسیع تر، یک محصول عالی به نظر می آید.

چیزی که سازندگان این دستگاه ادعا می کنند این است که ردیاب جدید سامسونگ در ابعاد فواصل جغرافیایی محدودیتی ندارد و مانند ردیاب های بلوتوثی که تنها تا 60 متر را پوشش می دهند، در یک محدوده مشخص عمل نمی کند. بلکه عملکرد آن می تواند کاملا وسیع و نامحدود باشد.

به علاوه این ردیاب در مقابل آب نیز مقاومت دارد.

 

ردیاب سامسونگ

ردیاب سامسونگ

نحوه ی عملکرد ردیاب سامسونگ

اما عملکرد ردیاب سامسونگ به چه شکلی ست؟ کاربر می باید این ردیاب را به وسایلی که مورد نظرش می باشد، متصل کرده و سپس با روشن کردن ردیاب از موقعیت آن ها آگاهی یابد.

همین طور روی ردیاب سامسونگ Smart things دکمه ای وجود دارد که با فشار دادن آن برای 2 بار، موقعیت دستگاهی که مورد نظرتان است به اپلیکیشن ردیاب ارسال می شود. همین طور یک گزینه ی دیگر برای دریافت سیگنال SOS نیز روی این ردیاب برند سامسونگ تعبیه شده است.

دیگر کاربردهای ردیاب سامسونگ

این ردیاب به جز این کاربردهای دیگری نیز دارد. به طور نمونه شما می توانید ردیاب را به گونه ای تنظیم کنید که با ورود به محیط کار یا منزل دیگر وسایل سازگار و تنظیم شده با اپل Smart Things بدون نیاز به دخالت کاربر روشن شده و شروع به کار کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند