با ربات دوست یابی هم صحبت من مجازی دوست پیدا کنید

0

از ویژگیهای منحصر به فرد پیام رسان تلگرام، رباتهای آن هستند که هر کدام خدماتی را به کاربران ارائه می دهند. ربات دوست یابی هم یکی از انواع مختلف رباتهای تلگرامی است که به کاربران کمک می کند به راحتی چند کلیک دوست پیدا کنند.

نمی توان انکار کرد که امروزه یکی از مرسوم ترین راههای ارتباطی میان انسانها شبکه های اجتماعی هستند. به عبارتی کاربران شبکه های اجتماعی خصوصا تلگرام از طریق این برنامه ها می توانند با کاربران دیگر در هر کجای دنیا صحبت کنند. از این روی بعید نیست که دوست یابی هم مجازی شده باشد!

ربات دوست یابی تلگرام یک راه مجازی برای یافتن دوست و هم صحبت است. یکی از معروف ترین آنها ربات دوست یابی “هم صحبت من” است که در هر لحظه می تواند برای شما دوست پیدا کند.

برای استفاده از ربات دوست یابی هم صحبت من باید از طریق آیدی hamsohbatemanbot@  وارد محیط ربات شوید.

پس از اینکه وارد محیط ربات شدید برای فعال کردن آن باید کلمه ی استارت “start”  را کلیک کنید تا ربات آغاز به کار کند. سپس با انتخاب گزینه ی ” برام یه هم صحبت پیدا کن! ” شما وارد عمل می شوید. ابتدا ربات یک سری اطلاعات نظیر جنسیت، سن و استان محل سکونت را از شما می پرسد تا یک هم صحبت مناسب برای شما انتخاب کند.

ربات دوست یابی هم صحبت من

ربات دوست یابی هم صحبت من

در مرحله ی بعد بار دیگر باید روی گزینه ی “برام یه هم صحبت پیدا کن!” کلیک کنید. با انجام این کار ربات از شما می خواهد تا یک سری اطلاعات مشخص همچون جنسیت، استان و سن هم صحبت را در اختیارش بگذارید. پس از عبور از این مراحل به جایی می رسید که ربات از شما می خواهد برای ادامه ربات را به 5 نفر دیگر معرفی کنید. درواقع تعیین کردن شرایط برای کاربر مورد با پاسخ به سوالات فوق شما را وارد جستجوی پیشرفته می کند که توسعه دهندگان ربات برای بهره بردن از این بخش از شما می خواهد ربات را به دیگران معرفی کنید.

البته اگر حوصله ی این کار را ندارید و می خواهید زودتر هم صحبت را پیدا کنید می توانید سوالات را نادیده گرفته و با انتخاب متوالی “برایم مهم نیست” به مرحله ی آخر یعنی یافتن یک هم صحبت برسید. ربات برای شما یک کاربر دیگر را که در ربات عضو شده است را معرفی می کند و شما می توانید با او در محیط ربات صحبت کنید.

شما قادر خواهید بود با کاربر دیگر به گفتگو بپردازید، اطلاعات خود شامل جنسیت، استان و سن را با او به اشتراک بگذارید و حتی با طرف مقابل بازی کنید. در پایان اگر شاهد ناهنجاری ها و توهینهای پیاپی از سوی هم صحبت خود بودید می توانید پس از اتمام گفتگو او را بلاک کنید و به گفتگوی خود خاتمه دهید.

لازم به ذکر است این ربات قابلیتهای جالب دیگری هم دارد که با کلیک بر روی ربات تلگرامی دوست یابی می توانید با این امکانات بیشتر آشنا شوید. و حرف آخر اینکه در فضای مجازی به هیچ کاربر غریبه ای نبایستی اعتماد کنید و نباید اطلاعات کامل خود را در اختیار او قرار بدهید. این ربات تنها جنبه ی سرگرمی دارد که در استفاده از آن باید نهایت دقت را به کار ببرید تا پشیمانی به بار نیاورد.

اشتراک:

نظرات بسته اند