راهی آسان برای اینکه بفهمید چه کسی شما را آنفالو کرده است

1

اپلیکیشن اینستاگرام امروز شاید بیشتر از فیسبوک مورد کاربرد قرار می گیرد، از زمان آغاز به کار این نرم افزار تا به امروز، روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود.
اگر تعداد فالوورهای شما زیاد باشد، فهمیدن آن که چه کسانی شما را آنفالو کرده اند، بسیاری مشکل است. این در حالیست که کاربران اینستاگرام برای آگاهی از آنفالو شدن نه تنها هیچ گونه نوتیفیکیشنی دریافت نمی کردند و تنها با جست و جو در فالوورهای به این موضوع پی ببرند که آیا کسی او را آنفالو کرده است یا خیر!
اما امروز اینستاگرام راهکار ساده ای را ایجاد کرده است که در بخش آموزش اینستگرام امروز، به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

آنفالو

آنفالو

 
بعضی از کاربران نسخه اندروید اپلیکیشن گزارش داده اند که به تازگی زیر قسمت بیوگرافی در حساب های کاربری، برچسبی به نام follows you را مشاهده کرده اند.
این یعنی اینکه به زودی به وسیله ی این برچسب به آسانی می فهمید که چه کسی شما را فالو و یا آنفالو کرده است. کافیست پروفایل آن شخص را باز کرده و به زیر قسمت بیوگرافی او نگاه کنید.
البته گفتنیست که این قابلیت جدید در دسترس کلیه کاربران اندروید قرار نگرفته و هنوز در مرحله آزمایشی به سر می برد. در مورد کاربران iOS هم همینطور، هنوز اثری از آن در آی دیوایس ها مشاهده نمی شود.
تیم اینستاگرام هوززمان قطعی اجرای رسمی این قابلیت را اعلام نکرده است ،حتی گفته می شود احتمال دارد که این قابلیت در مرحله آزمایش باقی بماند و به نسخه اصلی اپلیکیشن راه پیدا نکند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. راستش اینستای منم هنوز این قابلیت را دریافت نکرده اما اینطور که تو مطلب توضیح دادین خیلی جالبه مرسی از مطالب بروزتون