راهکار درآمد زایی از وبلاگ نویسی

0

تنها با استخدام طراح سایت وردپرسی نمیتوان سایت یا وبلاگی را به درآمدزایی رساند. پس از طراحی سایت مورد نظر مدیریت و تولید محتوا برای رسیدن به موفقیت حرف اول را میزنند.

برای جذب بیننده می بایست محتوای خوب، تبلیغات و بازاریابی آنلاین داشته باشید. حتی اگر توانسته باشید به خوبی بیننده جذب کنید باید بازاریابی هم بلد باشید و محصولی چه فیزیکی و چه دیجیتال بفروشید تا به درآمد زایی برسید. برای مثال شما می توانید پس از آنکه مخاطب زیادی جمع کردید محصولات سایر شرکت ها را به فروش برسانید یا آنکه معرفی محصولات را بر عهده بگیرید.

بی شک مخفی شدن پشت مانیتور کاری از پیش نمیبرد. شرکت در کنفرانس ها و همایش ها، آشنایی با صاحبان کسب و کارها و همچنین سایر همکاران خودتان زنجیره ای را شکل می دهد که می توانید فرصت های شغلی بیشتری به دست آورید.

حتی اگر کارتان خوب باشد می توانید مدیریت سایت های دیگر را بر عهده بگیرید و با تبادل لینک بازدید و رتبه سایت های خودتان را بالا ببرید.

اگر بتوانید مثل یک کارفرما فکر کنید بی شک استراتژی خود را برای وبلاگ نویسی تغییر خواهید داد. اگر مدت زیادی را صرف این کار کرده اید و هنوز به هیچ نتیجه باب دلی نرسیده اید لازم است ابتدا دیدگاه و تفکر بیزینسی داشته باشید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

افراد و شرکت هایی را که می خواهید با آنها همکاری داشته باشید را مشخص کنید. محتوای مورد نیاز آنها را ارزیابی کنید و همچنین شناخت کافی در مورد محصولات و خدماتشان به دست آورید. پس از آنکه همه چیز را در مورد طرف همکاریتان دانستید با آگاهی کامل پیش بروید و سعی کنید حدمات یا محتوایی که مورد نیاز آنها است را تولید کنید.

بی شک کارفرمایان به کسانی که به محصولات و خدماتشان بها داده اند و مدتی را صرف شناخت آنها کرده اند توجه می کنند. پس شرط آنکه از وبلاگ نویسی پول درآوردی شناخت مشتری و تولید محتوای ارزشمند برای آنهاست!

اشتراک:

نظرات بسته اند