رابط کاربری و آیکون های گلکسی اس 8

0

تاکنون اخبار گوناگون و پی در پی درباره ی گوشی موبایل سامسونگ گلکسی اس 8 به گوش رسیده و در کنار این اخبار شایعات و گمانه زنی ها نیز روز به روز بالا گرفته است.

ویژگی های احتمالی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس توسط سایت ها و خبرگزاری های مختلف بارها منتشر گردیده و در برخی امکانات و ویژگی ها همه ی ادعاها مشترک و متفق به قول بوده اند.

آیکون های گلکسی اس 8

آیکون های گلکسی اس 8

اما با توجه به آخرین اطلاعات به دست آمده از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، که اتفاقا تصویری نیز هستند، جزئیات بسیار دقیقی از رابط کاربری این دو گوشی پرچم دار سامسونگ را برملا کرده اند. با دیدن این عکس ها در می یابیم که سامسونگ در رابط کاربری گوشی هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس تغییر بزرگی به کار گرفته است.

علاوه بر رابط کاربری پیشرفته، با تماشای این تصاویر می توانیم به آیکون های گلکسی اس 8 و تازگی آن ها نیز پی ببریم.

سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا روی گلکسی اس 8

چیزی که قطعی به نظر می رسد این است که این دو گوشی هوشمند جدید کمپانی کره ای سامسونگ به‌صورت پیش‌فرض سیستم‌عامل اندروید ۷.۰ نوقا را اجرا خواهند کرد.

آیکون های گلکسی اس 8

آیکون های گلکسی اس 8

پیش از این رابط کاربری اختصاصی سامسونگ تاچ ویز بود، اما به تازگی به سامسونگ اکسپرینس مبدل شده است.

برای این که به طور واضح و دقیق بتوان ویژگی های منحصر به فرد و جدید گوشی موبایل گلکسی اس 8 سامسونگ و دوقلوی آن یعنی گلکسی اس 8 پلاس را دریافت، می باید کمی صبر کرده و در تاریخ بیست و نهم ماه مارس یعنی نهم فروردین ماه سال 96 چشم به رونمایی سامسونگ از دو پرچم دار خود دوخت.

اشتراک:

نظرات بسته اند