دوربین گلکسی اس 7

0

شایعات مختلفی تاکنون پیرامون گوشی موبایل پرقدرت سامسونگ ، یعنی گلکسی اس 7 به گوش میرسد، که بیشتر آنها خبر هایی از دوربین این سری از موبایل سامسونگ میدهند. گفته می شود که «دوربین دوگانه» جدیدترین امکان در نظر گرفته شده برای پرچمدار آتی این کمپانی کره ای است و حتی هم اکنون چهار مدل مفهومی برای آن در دست ساخت است که طبق اخبار رسیده، در این تلفن هوشمند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
شایعات بسیاری نیز درارتباط با دوربین 20 مگاپیکسلی آن منتشر شده بود که ظاهرا اگلکسی اس 7 را به بهترین و منطقی ترین گزینه برای استفاده برای کاربران تبدیل میکند.

گلکسی اس 7

گلکسی اس 7

دیجیاتو در اخبار فناوری خود درباره ای دوربین این گوشی اینگونه میگوید:
گشودگی دهانه لنز این حسگر برابر با f1/2.6 و ابعاد پیکسل هایش 1.0 میکرون عنوان شده است. این حسگر چون با استفاده از فرایند 28 نانومتری تولید گردیده (برخلاف دوربین 16 مگاپیکسلی به کار رفته در کهکشانی های اخیر که با استفاده از فرایند 65 نانومتری ساخته شده اند) مصرف برق به مراتب کمتری خواهد داشت.
الگوی رنگ این چیپ همچنین از نوع RWB (قرمز، سفید و مشکی) عنوان شده تا حساسیت آن در برابر نور بالا برود و نسبت سیگنال به نویر آن هم در نور کم بهبود پیدا کند. به خاطر کوچک شدن ابعاد کلی این حسگر و پایین آمدن میزان مصرف برق آن، انتظار می رود که پرچمداران آتی سامسونگ قطر کم تری در قیاس با نسخه های قبلی اش داشته باشد که براساس تحقیقات صورت گرفته در مورد گرایش کاربران، مساله ای سودمند است.

اشتراک:

نظرات بسته اند