گلکسی اس 10 پلاس با دوربین سه گانه

0

سامسونگ در پی آن است که روز به روز بر کیفیت محصولات خود بیفزاید. اکنون خبر ها حاکی از آن است که قرار است سامسونگ، در سومین موبایل هوشمند سامسونگ است که دارای دوربین دوگانه سلفی است.

گلکسی اس 10 پلاس بعد از گلکسی A8 و A8 پلاس سومین گوشی هوشمند سامسونگ است که برای سلفی از دوربین دوگانه بهره برده است.

البته تا کنون مشخص شده است که ترکیب این سنسورهای دوگانه چه ویژگی هایی دارند اما آن چه که واضح است، احتمالا دوربینی با ترکیب مشابه یا قدرتمندتری از آنچه که تا به امروز در سایر گوشی ها هوشمند سامسونگ مشاهده کرده ایم، مواجه خواهیم بود. لازم به ذکر است که دوربین دوگانه سلفی گلکسی A8 و A8 پلاس شامل دو سنسور ۱۶ و ۸ مگاپیکسلی می شد.

ترکیب و استفاده از دوربین های دوگانه در تلفن های هوشمند به کاربران این امکان را می دهد که عکس های سلفی بسیار با کیفیت تری بگیرند و با افکت بوکه تصاویر بهتری را ثبت کنند. همچینی، عملکرد دوربین در وضعیت نورهای ضعیف هم بهبود میابد.

دوربین گلکسی اس 10 پلاس

دوربین گلکسی اس 10 پلاس

دوربین سه گانه گلکسی اس 10 پلاس

امروز شایعه ها حاکی از این است که قرار است نسخه قدرتمند تری از دوربین سلفی را در گلکسی اس 10 پلاس شاهد باشیم، یعنی دوربین سه گانه در گلکسی اس 10 پلاس!

این که این ترکیب سه تایی از یک لنز RGB با رزولوشن بالا، یک لنز تله فوتو برای فوکوس اپتیکال و همچنین لنزی با زاویه دید بالا (۱۲۳ درجه ای) تشکیل می شود.
یکی دیگر از ویژگی این پرچمدار سامسونگ می توان به وچود سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر اشاره کرد که یک سوم کوچکتر از نسخه فعلی است. البته برخی ها می گویند که سنسور اثر انگشت به زیر دکمه پاور این گوشی انتقال خواهد یافت.

اشتراک:

نظرات بسته اند