دنیای زیر آب پاتایا در تایلند

0

تایلند یکی از کشورهایی است که بخش عظیمی از درآمدش را از صنعت گردشگری و توریسم به دست می آورد. این کشور استوایی از جاذبه های طبیعی بسیاری برخوردار است.

در دهه اخیر ایرانیان زیادی برای گذراندن اوقات فراقت به تایلند سفر می کنند. بهترین راه برای گشت و گزار در تایلند همسفر شدن با یک تور تایلند است. علاوه بر اینکه در آنجا راهنما های محلی در دسترس هستند. تا همه جار را به شما نشان دهند. برای رزرو هتل و تهییه بلیت هواپیمای خارجی هم دچار مشکل نمی شوید. تورها معمولا از قبل همه چیز را آماده می کنند.

شهر ساحلی پاتایا

پاتایا یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند است. این شهر از پایتخت تایلند 165 کیلومتر فاصله دارد. اگر با اتوبوس بخواهید این مسیر را طی کنید در حدود 2 ساعت زمان لازم است.

پاتایا یکی از مقاصد اصلی گردشگران تایلند است وسالانه بیش از پنج میلیون توریست را جذب می کند. تفریحاتی همچون شنا، جت اسکی، موج سواری،اسکی روی آب، قایق سواری و غواصی در سواحل پاتایا امکانپذیر است.

معبد مدرن وانسانگ وارارام

Wat Yansangwararam

Wat Yansangwararam

معبد وانسانگ وارارام (Wat Yansangwararam) مهمترین معبد پاتایا است، که ساختمانی مدرن دارد. معماری این معبد الهام گرفته از معماری ژاپن، چین، هند، سوئیس و … است. و مرکزی برای مدیتیشن نیز می باشد. در کنار این معبد یک موزه چینی با نام Wihan Sian قراردارد که شامل آثار هنری با ارزش و آنتیک کشور چین است. این معبد در 12 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد و تنها 3 کیلومتر با باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد و همچنین نزدیک به کوه بودا است. بازدید کنندگان معبد باید شانه هایشان پوشیده باشد و دامن یا شلوار بلند بر تن داشته باشند.

دنیای زیر آب

Underwater World

Underwater World

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری پاتایا دنیای زیر آب است. مکانی که به دنیای زیر آب «Underwater World» در پاتایا شهرت یافته است بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا است، که در جنوب پاتایا قرار دارد. این آکواریم که به شکل تونل استوانه ای شیشه ای است 100 متر طول دارد و بیش از 4000 موجود آبزی در 200 گونه متفاوت را در خود جای داده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند