دست های پنهان در افشای اطلاعات آیفون های 2017

0

سه گوشی آیفون، اپل آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X امشب راس ساعت 21:30 در مراسم رونمایی کمپانی اپل به جهانیان و علاقه مندان به گوشی های این شرکت معرفی خواهند شد.

و این نخستین باری ست که تیم محافظت اپل نتوانسته اطلاعات آخرین محصولات خود را قبل از مراسم رونمایی حفظ کرده و سری نگه دارد.

کاربران اپل و علاقه مندان به محصولات این شرکت، مستاصل بودند که آیا این ابتکار جدید خود کمپانی ست که پیش از مراسم رونمایی برخی ویژگی ها را برملا ساخته و یا این که درز اطلاعات به بیرون دور از سیاست های شرکت بوده است.

افشای اطلاعات آیفون 8

افشای اطلاعات آیفون 8

این بار مشخصات فنی آیفون 8 به گونه ای پیش از رونمایی منتشر گردیده که اکنون تمامی کاربران اطلاعات کاملی از این گوشی اپل در دست دارند.

اما با اظهارات جان گروبر، تحلیل گر کمپانی اپل مشخص شد که نشر اطلاعات محصولات سال 2017 اپل خارج از خواست شرکت صورت گرفته و به نوعی عصبانیت مدیران شرکت را نیز در پی داشته است.

جان گروبر عنوان داشته است:
” تا حد زیادی اطمینان دارم که افرادی در اپل اطلاعات را افشا می کنند. مشخص است که این کار به صورت اتفاقی صورت نگرفته و برخی از کارکنان اپل قصد ضربه زدن به این شرکت را دارند.”

وی در جایی دیگر گفته است:
” هر کس این کار را کرده، جذابیت ها و سورپرایزهایی را که اپل برای کاربران در نظر گرفته بود از بین برده است.”

زمان نشان می دهد که واقعا این افشای اطلاعات از چه مجرایی صورت گرفته است، البته اگر کمپانی اپل این موضوع را رسانه ای کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند