دستگیری دو مدیر کانال تلگرامی به جرم ترویج همجنس گرایی

1

استفاده از اپلیکیشن های پیام رسان مانند تلگرام، علاوه بر آنکه منافعی دارد، می تواند مضر نیز ظاهر شود چرا که هنوز بسیاری از کاربران فرهنگ استفاده ی درست از این اپلیکیشن ها را ندارند.

 

دستگیری مدیر تلگرام

دستگیری مدیر تلگرام

با آغاز به فعالیت های گروه و کانال های تلگرامی، درصد بروز جرائم افزایش یافته است به گونه ای که شاهد ترویج همجنس بازی بوده ایم.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال‌های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضوگیری کرده و فعالیت‌های تبلیغی می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت‌وگو با میزان از دستگیری 6 مدیر کانال تلگرامی خبر داد و گفت: در هفته گذشته با همکاری پلیس فتای فرماندهی انتظامی و واحد بررسی جرائم سایبر دادسرای استان اردبیل، 6 مدیر کانال‌های تلگرامی که در حوزه مسائل غیراخلاقی، منافی عفت و ترویج همجنس بازی عضو گیری کرده و فعالیت‌های تبلیغی می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. کانال های بدتر از این هم هست. حالا مهم نیست که کدوم بدتر هستن مهم اینه که چجوری باید این همه کانال غیر اخلاقی جمع بشن