در خانه و برای خودتان کار کنید

0

پونیشا که یکی از سایت های برون سپاری پروژه است. برای معرفی خدماتش بیانیه ای منتشر کرده تا فریلنسر ها بیشتر با کار پروژه ای آشنا شوند.

این مطلب با موضوع «در خانه و برای خودت کار کن» در وبلاگ پونیشا قرار گرفته که هدف اصلی آن آشنایی کاربران با فریلنسینگ و اهداف این شرکت بررون سپاری است.

در مطلب مورد اشاره آمده است:

تا امروز بیش از ۶۰۰ مهارت در پونیشا ثبت شده است و روز به روز در حال افزایش است. تقریبا هر کاری را می شود از طریق برون سپاری انجام داد. اما تمرکز ما بیشتر روی کارهایی است که اصلا نیاز به مراجعه حضوری برای انجام پروژه نباشد مانند طراحی گرافیک، تایپ، ترجمه، مشاوره، حسابداری، برنامه نویسی و هزاران کار دیگر.

در خانه یا هر مکان دیگری که دوست دارید کار کنید و از سبک زندگی جدید و آزاد خود لذت ببرید. مسافرت بروید و از هر کجا که هستید، با کارفرمایان در ارتباط باشید و پروژه ها را انجام دهید. با خانواده بیشتر وقت بگذرانید و در عین حال درآمد بیشتری کسب کنید!

در لیست مهارت ها بگردید و اگر مهارت خود را پیدا نکردید، برای ما نام مهارت و اطلاعات مختصری از مهارت را ارسال کنید تا به لیست مهارت ها اضافه شود.

اگر دوستانتان در مهارتی تخصص دارند، پونیشا را به آن ها معرفی کنید. مهم نیست که در حال حاضر مشغول به کار باشند یا نه. در پونیشا می توانند در هر زمان و هر مکان که دوست داشته باشند کار کنند.

فریلنسینگ به شما کمک می کند سبک زندگی متفاوتی را تجربه کنید! شاید شما جزو آن دسته افرادی نباشید که دوست دارند هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۵ عصر به سر کار بروند!

 

اشتراک:

نظرات بسته اند