دانلود Studio Music Player به رایگان برای IOS

0

آیفون دارها به خوبی میدانند که در تحریم بودن چقدر بد و زجر آور است. خرید پولی برنامه های آیفون و آیپد از یک طرف تحریم بودن ایران ازسمت اپل بقیه داستان است. البته همیشه ایرانی ها راه سومی برای دور زدن تحریم ها دارند و در مطلب «آموزش ساخت اپل آیدی» روشی برای دسترسی به اپل استور بیان شده است.

خبر خوش برای اپلی ها اینکه اپلیکیشن معروف Studio Music Player که در اپ استور به قیمت 49/99 دلار به فروش میرسید. برای مدت محدودی رایگان شده است پس برای دانلود آن سریع اقدام کنید، چون امکان پولی شدن دوباره آن بسیار زیاد است.

این برنامه یک موزیک پلیر کاملا حرفه ای برای IOS است. اکولایزر قوی و تنظیمات پیشرفته ای که Studio Music Player در اختیار کاربران میگذارد آنرا به موزیک پلیر اول بسیاری از آیفون داران تبدیل کرده است.

48 باند اکولایزر در این اپ در نظر گرفته شده که باعث میشود موسیقی را با کیفیتی بی نظیر تجربه کنید.

Studio Music Player از نمایش ترانه ها نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید هم زمان با گوش دادن موسیقی مورد علاقه‌ی خود، متن ترانه آن را نیز مشاهده کنید.

از دیگر نکات مثبت این برنامه بهینه سازی اپلیکیشن برای مصرف کمتر باتری است. با داشتن Studio Music Player میتوانید ساعت های بیشتری به موسیقی گوش دهید بدون آنکه باتری تمام شود.

نکته نهایی اینکه این برنامه بر روی سیستم عامل های IOS 8 به بالا اجرا میشود و حجمی در حدود 20 مگابایت دارد. در ادامه میتوانید Studio Music Player را از اپ استور به رایگان دانلود کنید.

دانلود از اپ استور

اشتراک:

نظرات بسته اند