دانلود فیلم یوتیوب برای سیستم های ویندوزی

0

معمولا کاربران ویندوز نسبت به سایرپلتفرم ها در استفاده از نرم افزار دست شان باز تر است. یعنی برای هر منظوری چندین نرم افزار ساخته شده که هرکدام کارایی خاصی دارند.

همانطور که برای دانلود از یوتیوب هم ویندوزی ها بیشتر قابلیت مانور دهی دارند. چرا که نرم افزار های زیادی برای دانلود از یوتیوب تاکنون ساخته شده است.

اگر از کاربران یوتیوب باشید می دانید که به صورت پیش فرض در خود وب سایت یوتیوب امکان دانلود ویدئو وجود ندارد. برای این منظور در هر پلتفرمی باید از ابزاری خاص استفاده کرد تا بتوان این تحریم گوگل را دور زد.

با جستوجویی ساده در وب می توانید. به ابزار زیادی برای دانلود از یوتیوب برسید اما ما از بین ابزار موجود ClipConverter.cc را پیشنهاد می کنیم. این نرم افزار جزو بهترین ها برای دانلود از یوتیوب است، که میتوان یافت!

برای دانلود ClipConverter.cc از این آدرس استفاده کنید. و پس از دانلود و نصب آن ادامه مطلب را بخوانید.

دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب

این نرم افزار قابلیت دانلود و ذخیره فیلم های یوتیوب را دارد شما می توانید پوشه ای برای اپ مورد نظر تعیین کنید، که دانلود ها را در آنجا ذخیره کند.

یکی دیگر از قابلیت هایی که ClipConverter.cc در اختیارتان می گذارد. امکان انتخاب کیفیت ویدئو است. شما قادر به تعیین کیفیت و فرمت فیلم مورد نظر هستید. این امر در صرفه جویی حجم اینترنت و زمان دانلود می تواند تاثیر گذر باشد.

هرچقدر حجم فیلم مورد نظر بیشتر باشد کیفیتش هم بهتر است. دقت کنید که کیفیت فیلم های دانلودی بر اساس المانی نظیر p مشخص می شود. زمانی که می خواهید فیلم ها را دانلود کنید کیفیت های مختلفی نظیر MP4, 3GP, AVI and MOV یا ۳۶۰p, 480p, 720p and 1080p در اختیار شما قرار می گیرد.

با استفاده از این ابزار که معرفی شد، می توانید هر کدام از ویدئو های یوتیوب را که خواستید. دانلود و در کامپیوتر تان ذخیره کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند