دانلود از یوتیوب در محیط ویندوز

0

یوتیوب به عنوان یک سرویس بزرگ اشتراک ویدئو در سراسر جهان کاربران بسیاری داشته و جالب است بدانید که در هر دقیقه چیزی بیش از 60 ساعت ویدئو در یوتیوب آپلود می شود.

زمانی که در یوتیوب یک ویدئو را مشاهده می کنید، گزینه ی مستقیمی وجود ندارد که روی آن کلیک کرده و ویدئوی مورد نظر را دریافت کنید. اما راه هایی برای دانلود ویدئوها وجود دارد.

برای آموزش دانلود از یوتیوب کلیک کنید.

چندین روش برای دانلود ویدئو از یوتیوب وجود دارد. اگر بخواهید دانلود را از طریق ویندوز انجام دهید، سه روش زیر را در نظر داشته باشید:

استفاده از نرم افزار مدیریت دانلود یا همان IDM، استفاده از مرورگر Maxthon ، استفاده از افزونه ی Youtube Loader و نیز استفاده از نرم افزار Youtube Video Download Pro

روش اول

در روش اول می باید پیش از انجام هر کاری اینترنت دانلود منیجر یا همان IDM را دانلود و نصب کنید. پس از نصب درست و دقیق IDM زمانی که در یوتیوب ویدئویی را باز می کنید، یک گزینه ی اضافه از طرف IDM برایتان به نام Download this video نمایش داده می شود که با کلیک روی آن موفق به دریافت فایل ویدئویی مورد نظر خواهید شد.

روش دوم

در روش دوم شما از مرورگر مکستون استفاده می کنید. هنگام استفاده از این مرورگر همه چیز کاملا ساده تمام خواهد شد. در مسکتون با پخش هر ویدئو یک دکمه ی پاپ آپ نمایان شده که می توانید با کلیک روی آن، به لینک دانلود دسترسی داشته باشید.

روش سوم

روش سوم به افزونه ی Youtube Loader اشاره می کند. با نصب این افزونه در مرورگر فایرفاکس، برای هر ویدئویی که در یوتیوب باز می کنید، یک گزینه ی دانلود اضافه شده و از طریق آن خواهید توانست فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

روش چهارم

در روش چهارم نرم افزار Youtube video download pro به عنوان یک ابزار ساده به کار گرفته می شود. شما با Paste کردن URL ویدئوی مورد نظر در این نرم افزار، فایل ویدئویی را دریافت خواهید کرد. فایل های ویدئویی که از این طریق دانلود می شوند، توسط مدیا پلیر قابل دیدن هستند.

اشتراک:

نظرات بسته اند