دانلود از یوتیوب با وبگاه دانلود کننده

0

یوتیوب محبوب ترین وبگاه اشتراگ گذاری ویدئو است که روزانه میلیونها بازدید کننده دارد. حال شاید بخواهید کلیپ محبوبتان را ذخیره کرده و یک آرشیو از ویدئوها تهیه بکنید. برای این منظور روشهای مختلفی برای دانلود از یوتیوب وجود دارد که در مطالب قبلی به برخی از آنها اشاره کردیم. امروز نیز در سری مطالب آموزش دانلود از یوتیوب یک روش دیگر را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب توسط سایتهای دانلود کننده:

یکی از روشهای دانلود از یوتیوب استفاده از سایتهای دانلود کننده مانند  Keepvid، Savido، Clipconverter و Videograbby است. این روش برای سیستمهای ویندوزی و اندرویدی کارایی دارد و اگر دارای دستگاه آی او اسی هستید این روش به کارتان نمی آید چراکه راهی برای ذخیره‌ی مستقیم ویدئو در دستگاه در این سیستم عامل وجود ندارد. حال مراحل دانلود از یوتیوب را با این روش به ترتیب زیر دنبال کنید:
1-اول از همه یکی از وبگاههای دانلود کننده که در بالا نام بردیم را روی سیستم خود باز کنید. نکته ی مهم این است که برای استفاده از این وبگاهها حتما یک برنامه ی مسدود کننده ی تبلیغات یا همان ad blocker در سیستم خود نصب کنید تا سیل تبلیغات مزاحم کارتان نشود.
2-حال فیلتر شکن خود را فعال کرده و وارد سایت یوتیوب شده و صفحه ی ویدئوی مورد نظرتان را باز کنید.
3-سپس URL ویدئوی مدنظر را از بالای صفحه ی ویدئو که باز دارید کپی کرده و در قسمت مشخص در صفحه ی دانلود کننده پیست کرده و کلید دانلود را بزنید. در این مرحله وب‌گاه دانلودکننده نشانی ویدئو را جست‌وجو کرده و صفحه‌ای جدید با پیوند (لینک) دانلود باز می کند.
4-حال باید قالب و کیفیت دانلود را انتخاب کنید که فرمت MP4 مناسب ترین فرمت محسوب می شود. اگر فرمت صوتیِ یک ویدئو را از یوتیوب می‌خواهید، گزینه‌ی MP4 را انتخاب کنید.
5-سپس برای شروع دانلود روی لینک بزنید. در این مرحله ممکن است، به جای دانلود ویدئو، خودِ ویدئو شروع به نمایش کند که در این صورت با کلیک روی دکمه ی  Back  به مرحله‌ی قبل برگردید و روی لینک کلیک راست کرده و گزینه‌ی “Save link as” را انتخاب کنید. فایل ویدئو در دستگاه رایانه یا اندرویدتان شروع به دانلود می‌کند.
6-پس از اتمام دانلود می توانید ویدئو را در حافظه ی خود ذخیره داشته باشید و در هر زمان که می خواهید آنرا توسط پخش کننده های ویدئو نظیر VLC Player مشاهده کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند