خودروی بعدی بوگاتی چه شکلی است؟

1

در حالی که بوگاتی Chiron حرف اول را در دنیای سرعت میزند باز هم طراحان و ایده پردازان این شرکت به فکر ارتقای این محصول اند و قصد دارند مدلی مفهومی از بوگاتی را طراحی کنند. تا در آینده هم عنوان پر سرعت ترین، از آن بوگاتی باشد.

بوگاتی Chiron با موتوری به قدرت 147 اسب بخار، (1،116 کیلووات) و چهار توربو شارژ میتواند به سرعت 261 مایل در ساعت «420 کیلومتر در ساعت» برسد که این سرعت بالا آنرا در جایگاه نخست خودرو های سوپر اسپرت قرار داده است.

بوگاتی های آینده باید فراتر از چیزی که هست، طراحی شوند. بر این اساس یکی از هنرمندان با استفاده از طرحی دیجیتال توانسته مدلی مفهومی از بوگاتی آینده را ترسیم کند.

Adrian Biggins مدلی مفهومی از بوگاتی آینده را طراحی کرده که در بدنه آن تغییرات اساسی شکل گرفته است. چراغ های جلو شیک تر شده و کاپوت هم کمی کمرنگ تر است. چرخ های جدید و سقف شکیل و درنهایت تغییراتی در عقب ماشین همگی شکلی جدیدتر از بوگاتی را تعریف میکنند.

هر چند هنوز هم طرح نهایی خودرو ی آینده بوگاتی تایید نشده و رفته رفته به پیشرفتش ادامه میدهد. نهایتا باید جایگزین بوگاتی Chiron بسیار پیشرفته تر از مدل فعلی آن باشد. نظر شما در مورد خودروی مفهومی بوگاتی چیست؟

منبع: http://itechfuture.com/concept-bugatti-next/

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. عشق ماشین در

    منکه اصلا دوست ندارم یکی از این بوگاتیا را داشته باشم. چون تو جاده های ایران نمیشه سوار اینا شی از بس داغونن بعد همش آدم حرص میخوره