خرید طرح ترافیک روزانه با تلفن همراه

0

پیش از این برای خرید طرح ترافیک می توانستید یا به صورت حضوری از مراکز معتبر این طرح را خریداری کرده و یا با خرید آنلاین طرح ترافیک روزانه از طریق سامانه ای که به این امر اختصاص داده شده بود، مشکل خود را مرتفع نمایید.

اما اخیرا شهرداری تهران با ایجاد امکان خرید طرح ترافیک روزانه با موبایل، روال کار را بسیار ساده تر و سریع تر ساخته است.  با استفاده از این روش در هر جایی که باشید می توانید به وسیله ی تلفن همراه خود نسبت به خرید طرح ترافیک روزانه اقدام کنید.

خرید طرح ترافیک از طریق موبایل

خرید طرح ترافیک از طریق موبایل

برای خرید آرم طرح ترافیک روزانه از طریق موبایل کافی ست کد دستوری *137# را از طریق گوشی تلفن همراه خود وارد نمایید.

معاون پرداخت های نوین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در این خصوص گفت:در حال حاضر در مبادی ورود به طرح (مکان‌هایی که در سال گذشته کارت‌های اعتباری فروخته می‌شد) نیروهایی مستقر شده‌اند که فقط برگه راهنمای استفاده از این سامانه را در اختیار شهروندان قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: این افراد صرفاً برای راهنمایی متقاضیان حضور دارند و هیچ‌گونه دسترسی برای خرید آرم ندارند. لذا از شهروندان عزیز خواهشمند است از پرداخت هرگونه وجه به آن‌ها یا هر فرد دیگری خودداری کنند. همچنین رانندگان عزیز در نظر داشته باشند که شماره کارت یا رمز دوم خود را به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار ندهند. شایان ذکر است چنانچه شهروندی شماره پلاک خود را اشتباه ثبت کرده باشد با تماس شماره پشتیبانی و پاسخگویی «ندای ترافیک» 87500 امکان تغییر پلاک و تصحیح اشتباه را خواهد داشت. این مرکز آمادگی ارائه خدمات پشتیبانی یا راهنمایی شهروندان را دارد.

مسیر خرید طرح ترافیک روزانه از طریق تلفن همراه

–    ابتدا *137# را توسط گوشی تلفن همراه خود شماره گیری نمایید.
–    با وارد نمودن عدد 3 به منوی حمل و نقل وارد شوید.
–    با وارد نمودن عدد 1 به منوی طرح ترافیک روزانه وارد شوید.
–    کد مربوط به ساعت ورود به محدوده ی طرح ترافیک را وارد کنید. این کد برای پیش از ساعت ده صبح، عدد 1 و برای بعد از ساعت ده صبح عدد 2 می باشد.

خرید طرح ترافیک از طریق موبایل

خرید طرح ترافیک از طریق موبایل

–    اگر قبل از این هم اقدام به خرید طرح ترافیک روزانه کرده باشید، لیست شماره پلاک های خودروهایی که برای آن ها طرح ترافیک خریده اید نشان داده شده و می توانید شماره پلاک مد نظر را انتخاب کنید.  درغیر این صورت شماره پلاک جدید را وارد نمایید.
–    اگر پیش از این طرح ترافیک روزانه خریده باشید، لیست شماره کارت‌های بانکی نمایش داده می‌شوند و می‏‌توانید شماره کارت بانکی مدنظر را انتخاب نمایید در غیر این صورت گزینه شماره کارت جدید را انتخاب نمایید.
–    اکنون رمز دوم کارت بانکی خود را وارد کنید.

چنان چه عملیات با موفقیت انجام شود، کد پیگیری خرید طرح ترافیک روزانه نمایش داده شده و همچنین یک پیام کوتاه از سرشماره 13700000 ارسال می‌گردد.

اشتراک:

نظرات بسته اند