خرید تور فرانسه و بازدید از یکی از باغ زیبای جهان

0

چنان چه قصد دارید بهار را در فرانسه بگذرانید، می توانید با خرید تور فرانسه نوروز 97، در زیبایی رویایی این کشور غرق شوید. در ادامه از شما دعوت می کنیم، با یکی از زیباتری باغ های جهان که در فرانسه قرار دارد، آشنا شوید و پیشنهاد می کنیم در سفر به فرانسه، حتما از آن دیدن کنید.

باغ ورسای فرانسه

باغ ورسای فرانسه، یکی از زیباترین باغ هایی است که میتوانید در سراسر جهان بیابید. نمونه ی این باغ فوق العاده انگشت شمار است و می تواند جلوه ی رویایی و عاشقانه ی فرانسه را بیشتر کند.

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

باغ ورسای فرانسه در مساحتی به وسعت 800 هکتار ساخته شده است و طراحی منحصر به فرد آن، جلوه ای ویژه ای طراحی فرانسوی ها را به نمایش می گذارد.

در این وسعت 800 هکتاری این باغ، 100 هکتار جنگل، صدها هکتار تخت و تاج های گل، 35 کیلومتر کانال ،600 چشمه و 372مجسمه وجود دارد که 200 هزار درخت و بیش از 210 هزار گیاه گلدار، زیبایی آن را تکمیل می کند.

این باغ گل و گیاه زیبا در سال 1661 به تصویب لویی XIV ساخته شد و ساخت آن چهار سال طول کشید. جالب است بدانید این باغ به اندازه ی کاخ ورسای اهمیت دارد و سازمان میراث جهانی، این باغ را در سال 1979 به رسمیت شناخت و در فهرست خود به ثبت رساند.

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

در قسمت پایینی این باغ زیبا، یک کانال بسیار بزرگ به طول 1 و نیم کیلومتر وجود دارد و مسافران تور فرانسه می توانند در گستره ی عظیم این باغ، انواع درخت، اعم از درختان بلوط، درختان گیلاس وحشی و درختان خاکستری را در  اطراف این کانال ببینند.

با قایق سواری در این کانال بزرگ، شما خود را در منطقه ای زیبا که با درختان متعدد و متنوع احاطه شده اند، می بینید. یک نارنجستان بزرگ مساحتی به وسعت 7.5 هکتار را به خود اختصاص داده است که به منظور حفظ و نگه داری از گیاهان و درختان در زمستان، ایجاد شده است.

فواره یکی دیگر از جاذبه های این باغ زیبا است. تمام چشمه های اصلی در باغ دارای مجسمه های عظیم هستند. اکثر مجسمه ها نمادهای اسطوره ای مانند زحل، کوپید، سرس، فلور و نپتون را نشان می دهند.

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

تور نوروزی فرانسه | باغ ورسای

اشتراک:

نظرات بسته اند