راهنمای خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان

0

امروز روز بسیار حساسی برای فوتبال کشورمان است، چراکه با برگزاری مسابقه ایران و ازبکستان تکلیف صعود مستقیم ایران به جام جهانی 2018 مشخص می شود. تیم ملی فوتبال کشورمان در جدول مقدماتی جام جهانی 2018 با 17 امتیاز در جایگاه اول جدول قرار دارد که با برد در مقابل ازبکستان صعود مستقیمش به جام جهانی 2018 روسیه قطعی می شود.
این مسابقه ی حساس و نفس گیر ساعت 21:15 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. بلیطهای این مسابقه از روز گذشته در سامانه فروش بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال به فروش گذاشته شده است و تنها راه تهیه ی بلیط به دلیل تدابیر امنیتی خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان است که در ادامه راهنمای خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان را قرار می دهیم تا هنوز دیر نشده اقدام به خرید بلیط مسابقه ایران و ازبکستان بکنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان

شما برای خرید اینترنتی بلیط مسابقات فوتبال از این سامانه باید قبلا در سامانه ثبت نام کرده باشید. در غیر این صورت در حین خرید بلیط شما به ثبت نام سریع در سامانه ارجاع داده می شوید. پس قبل از خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان سعی کنید با دقت تمام در سامانه ثبت نام کنید. حال با نام کاربری و کلمه ی عبوری که دارید وارد سامانه بشوید.
1_پس از ورود به سامانه، بر روی منوی خرید در قسمت بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی وارد بشوید.
2_در این قسمت مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده، قابل مشاهده هستند که در این تاریخ فقط مسابقه فوتبال ایران و ازبکستان فعال است. در این قسمت بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر کلیک کرده و وارد قسمت انتخاب موقعیت شوید.

خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان

خرید اینترنتی بلیط مسابقه ایران و ازبکستان

3_ در این صفحه شما با جایگاههای مختلف در ورزشگاه روبه رو می شوید که باید بر روی موقعیت مدنظرتان کلیک کنید. پس از کلیک اطلاعاتی نظیر نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده می شود. سپس روی خرید بلیط کلیک کنید.
4_- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه ی مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره ی جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیط قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.
5_در این مرحله درصورتی که با کلمه و رمز ورود وارد سامانه نشده باشید، شما به صفحه ی ورود و یا ثبت نام سریع ارجاع داده می شوید که در بالا هم به آن اشاره شد. اگر با کلمه و رمز عبور وارد سیستم شده باشید در این مرحله صفحه ی تعداد بلیط برای شما باز می شود. در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی شما در قسمت بالا نمایش داده می شود که حال باید تعداد بلیط مورد نظر را انتخاب کرده و روی دکمه ی رزرو بلیط کلیک کنید. سپس برای شما یک پیغام ظاهر می شود که می گوید “خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیط های رزرو شده برای شما کنسل می شود.
6_ بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود که شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کرده و یا برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات وارد بشوید.
7_ در این صفحه به تعداد بلیط انتخابی شما باکس ورود اطلاعات نمایش داده می شود که شما می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه ی تکمیل فرآیند را زده تا به صفحه تایید صورتحساب بروید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود. نکته بسیا مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.
8_در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود پس از بررسی صحت آنها، روی دکمه تایید زده و وارد درگاه بانک مربوطه شوید و هزینه ی بلیط را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت کنید.
9_ پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه ی موفقیت آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیطهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه ی مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.
10_ با کلیک بر روی “حساب کاربری …” درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیط نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیط خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده ی فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است.
شما به راحتی توانسته اید بلیط مسابقه فوتبال ایران و ازبکستان را خریداری کنید. نکته ی مهم این است که  در روز مسابقه باید کارت ملی و یا کارت عضویت را همراه خود داشته باشید وگرنه از ورود شما به ورزشگاه آزادی جلوگیری می شود. تا دیر نشده وارد سامانه شده و بلیط مسابقه ایران و ازبکستان را به امید پیروزی و ورود به جام جهانی خریداری کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند