خداحافظی با پراید تاکسی تا سال 98

0

روزهای اخیر در باره ورود خودروی برلیانس به ناوگان تاکسی رانی کشور خبری منتشر شد. به گفته سرپرست اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از بهمن ماه ماشین برلیانس وارد ناوگان تاکسی رانی میشود.

اما این ورود هرچند خوش آیند به نظر می رسد اما برای پراید چنین نیست! چرا که با ورود ماشین های برلیانس بساط پراید برچیده میشود و به گفته مرتضی ضامنی تا سال 98 پراید به صورت رسمی از ناوگان تاکسی رانی حذف می شود.

به گفته ضامنی؛ رونمایی و قرارداد اولیه ورود تاکسی برلیانس انجام شده و سایپا نیز قول داده است که مسائل حقوقی و قراردادی آن را تا پایان ماه جاری نهایی کند تا بتوانیم از ماه آینده خودروی برلیانس را وارد ناوگان تاکسیرانی کنیم.

تا دو سال آتی تمامی خودروهایی که از طریق شرکت سایپا وارد ناوگان حمل و نقل شدند و اکثر آنها نیز خودروی پراید بودند از چرخه تاکسیرانی خارج خواهند شد؛ زیرا به سن فرسودگی می رسند.

تاکسی

تاکسی

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی های شهری با اشاره به اینکه تاکسی خودروی برلیانس را در 12 دی ماه در همایش شهر ایده ال در کیش رونمایی کردیم، گفت: سایپا نیز در زمینه ورود خودروهای آریو و برلیانس و ون اعلام آمادگی کرده است و امیدواریم شاهد سهیم شدن شرکت سایپا به عنوان دومین شرکت خودروسازی در کشور در حوزه تاکسیرانی باشیم.

در حقیقت این اقدام گام جدی در راستای تسریع نوسازی ناوگان تاکسیرانی و تحقق شعار سال “اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی” است. وی اضافه کرد: خودروهای پرایدی که عمدتا در سال 86 و 87 به ناوگان تاکسیرانی واگذار شده بودند، درسن فرسودگی هستند. بنابراین طی دو سال آینده هیچ خودروی پرایدی در چرخه حمل و نقل به علت فرسودگی نخواهیم داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند