حمله ای دیگر در استانبول

0

استانبول همچنان نا امن است.

پس از درگیری های متداولی که در کشور ترکیه رخ داده است، دوره نوک پیکان حملات به سوی استانبول نشانه رفت. در پی حملاتی که چندی پیش در مرکز استانبول در منطقه فاتح رخ داد، خوشبختانه آسب جانی در پی نداشت. این حمله با پرتاب دو موشک به وقوع پیوست و عملیات گسترده ی پلیس برای دستگیری عامل آغاز شد.

در این میان، سلیم تمورجو رئیس شعبه استانبول حزب حاکم در گفت و گو با خبرنگاران که به طور زنده از شبکه های خبری منتشر شد، گفت: مهاجمان به این ساختمان دو نفر بودند که پلیس در پی دستگیری آنهاست.

حمله در استانبول

حمله در استانبول

وی در ادامه ی سخنان خود گفت: به احتمال قریب به یقین این حمله را عوامل سازمان تروریستی موسوم به جبهه انقلابی رهایی بخش خلق (dhkp-c) انجام داده اند.

بنا به گفته ی این مقام، آنچه که در حال حاضر مهم است، این موضوع است که هدف این گروه های تروریستی، ضربه زدن به ترکیه است.

این در حالیست که این حمله در محلی به وقوع پیوست که مجلس ملی ترکیه در حال رای گیری نهایی برای تصویب اصلاح قانون اساسی بود.

تورهای استانبول برقرارند؟

درست است که هنوز هم بسیاری از آزانس های مسافرتی به برگزاری این تورها می پردازند، اما به مسافران پشنهاد میشود که تا امن شدن فضای این کشور و آرام شدن جو نا آرامی ها از سفر به این کشور خودداری کنند. چرا که فضای حاکم بر این کشور و البته این شهرهای گردشگری هنوز امن نیست و ممکن است برای گردشگران خطراتی را در پی داشته باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند