حساسیت طراحی سایت

0

ساخت یک وب سایت هر لحظه می تواند سرنوشت کسب و کار و در آمد را رقم بزند. در ساختن یک وب سایت تصمیم ها تنها به نحوه ی طراحی سایت خلاصه نمی شود، بلکه میزان هزینه ای که صرف طراحی سایت خود میکنید بسیار اهمیت دارد.

برای طراحی صفحه اول سایت می بایست حساسیت و دقت خاصی خرج دهید تا مخطبانتان را جذب کنید . با دقت کردن به این موضوع که مخاطبان شما را کدام یک از اقشار تشکیل می دهند می توانید نسبت به دیزاین ( طراحی لایه ها ، رنگ) و محتوای سایت اقدام نمایید.

داشتن یک نقشه سایت قابل دسترس برای مخاطبان کمک بزرگی در بهتر شدن سایت شما میکند. البته صرفا طراحی شیک و مدرن و حرفه نمی تواند سلیقه همه را پاسخ گو باشد افراد زیرک و دقیق به محتوای سایت بیشتر از ظاهر سایت توجه میکنند. اگر سایت شما بخش خبری دارد همیشه به یاد داشته باشید که به روز رسانی آن را فراموش نکنید. با به روز بودن در بخش خبری می توانید هم نظر مشتریان خود را جلب کنید و هم در بین رقبای خود در بازار کسب و کارتان جایگاه خوبی کسب کنید.

این موضوع را همیشه در نظر باشید، آنچه که شما همیشه برای آن به رقابت میپردازید، جذب بیشتر مشتری و کاربر است، پس لازم است که همیشه سلایق و خواسته های آنها را نیز در نظر بگیرید. درست است که رعایت الگوریتم های گوگل و طراحی سایت حرفه ای به بالا بردن رنک سایت شما کمک میکند، اما در نهایت این کاربران هستند که مشتری شما هستند نه چیز دیگر!

اشتراک:

نظرات بسته اند