جوابیه شهرداری منطقه 2 به یک پیام مردمی در مورد ترافیک

0

مشکل ترافیک جدی تر از این حرفها است که با یکی دو طرح حل شود. خرید طرح ترافیک گویا مانع از بیرون آوردن ماشین های غیر ضروری به خیابان ها نشده. تا جایی که برخی سعی کرده اند تا با رسانه ای کردن موضوع ترافیک سنگین در محله هایشان به مسئولین گوشزد کنند که مشکل همچنان پا برجاست.

شهرداری منطقه 2 در پاسخ نامه یکی از شهروندان که به ترافیک موجود در محل زندگیش اعتراض کرده بود از قرار زیر است. این پیام مردمی در روزنامه آفتاب یزد مورخ 11/6/96  به چاپ رسیده بود.

ترافیک جاده ها

متن جوابیه شهرداری:

احتراما، با عنایت به درخواست شهروند محترم مندرج در روزنامه آفتاب یزد مورخ 11/6/96 مبنی بر ترافیک سنگین در خیابان نصرت که متن پیام شهروند محترم به شرح ذیل:

(من از اهالی خیابان نصرت بین بهبودی و شادمان هستم. این خیابان چندین سال است از ساعت 3 تا 4 یا 10 شب ترافیک سنگین دارد و همین باعث آلودگی هوا، صوتی و شلوغی در این بخش شده است. لطفا اطلاع رسانی شود پیگیری کنند شاید بتوان تغییری در مسیر این خیابان داد تا از شدت این شلوغی ها کاسته و از بار ترافیکی کمتر شود) به استحضار می رساند:

عمده ترین دلیل ترافیک در معبر مذکور، وجود پارک حاشیه ای دو طرفه، عرض کم معبر و حجم بالای خودروهای عبوری می باشد که به دلیل عدم عقب نشینی املاک قدیمی ساز مجاور گذر، در حال حاضر امکان تعریض مطابق با پوسته مصوب طرح تفصیلی وجود ندارد. ضمن اینکه این منطقه به منظور ارتقای سطح ایمنی عابرین و خودروهای سواری عبوری از تقاطعات مذکور و همچنین کنترل ترافیک آن، کلیه اقدامات ممکنه از جمله یکطرفه کردن معبر، نصب علائم و تجهیزات ترافیکی را انجام داده است.
مراتب جهت هرگونه بهره برداری به حضورتان ایفاد می گردد.

اشتراک:

نظرات بسته اند