جشنواره ی زیبا ی گل های لاله چین

0

در بهار جشنواره های فوق العاده ای برگزار می شود، چرا که این فصل، فصل رویش درختان و گل های زیبا است. بسیاری با استفاده از همین گل و گیاهان به برگزاری انواع فستیوال ها و جشنواره ها می پردازند.

بلیط هواپیما خارجی بخرید و از این جشنواره زیبا دیدن کنید

کسانی که با خرید تور نوروز 96 به چین سفر می کنند، می توانند از زیباترین جشنواره ی گل های لاله دیدن کنند. در این جشنواره گل های لاله ی فوق العاده زیبا در رنگ های مختلف به معرض نماش گذاشته می شوند. در این جشنواره گردشگران می توانند گل های لاله را در تمامی رنگ ها به غیر از قهوه ای بیابند.

دسته بندی این گل های زیبا در رنگ های مختلف، فضایی بسیار خاص و متفاوت ایجاد کرده، به خصوص که عکاسان تصاویری بسیار زیبا از نمای دور از این جشنواره تهیه کرده اند.

این جشنواره ی فوق العاده در استان جیانگ‌شی چین برگزار می شود. گردشگران با ورود به این نمایشگاه، با فرشی بسیار عظیم و البته رنگارنگ از گل مواجه می شوند.

شاید به جرات بتوان گفت که این جشنواره از محبوب ترین ها محسوب می شود چرا که آمارهای به دست آمده نشاندهنده ی استقبال بسیار خوب مسافران خارجی و داخلی در فصل بهار است.

اگر در این فرصت اندک باقی مانده به تعطیلات نوروز تصمیم به سفر به چین گرفتید، با مراجعه به لینک زیر بلیط هواپیما را با بهترین قیمت تهیه کنید:

goo.gl/dwMvvH

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

جشنواره گل لاله چین

اشتراک:

نظرات بسته اند