آغاز جشنواره فروش خودروهای وارداتی

0

جشنواره فروش ویژه خودروهای وارداتی از روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

شرکت مفتاح رهنورد کمپانی برگزار کننده این جشنواره خدمات ویژه ای چون پرداخت هزینه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث، برای مشتریان تدارک دیده. با استعلام بیمه شخص ثالث خواهید، دید که این هدایا برای تشویق به خرید خودرو تا حدودی تاثیر گزار خواهند بود.

هلدینگ مفتاح به مناسب فرارسیدن ایام پرفضیلت و پر برکت شعبانیه، اقدام به برگزاری جشنواره فروش ویژه خودروهای خارجی کرده است شامل خودروهای محبوبی چون هیوندای سانتافه، توسان، اکسنت، النترا،کیاسراتو و سورنتو و نیز سایر محصولات و خودروهای خارجی مورد پسند مشتریان با برندهای لکسوس، مرسدس بنز و بی ام دبلیو خواهد بود.

این جشنواره از روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه و همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام (ص) آغاز و تا نیمه شعبان ادامه خواهد داشت و شرکت مفتاح رهنورد به عنوان کمپانی برگزیده در کنگره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده سال 95، تسهیلات و شرایط ویژه ای را برای مشتریان این جشنواره در نظر گرفته که شامل موارد زیر خواهد بود:

جشنواره خودرو وارداتی

جشنواره خودرو وارداتی

* خدمات ویژه به خریداران: علاوه بر خدمات مشاوره ای حرفه ای، تخصصی و فنی به مشتریان، حمل خودرو تا محل شماره گذاری و همچنین شماره گذاری خودرو رایگان، خدمات ویژه ای چون پرداخت 80 درصد از هزینه بیمه بدنه خودروهای فروخته شده و بیمه شخص ثالث رایگان خودرو، از دیگر تعهدات مفتاح رهنورد به مشتریان خود در این جشنواره خواهد بود.

* تحویل به موقع و قیمت قطعی: با توجه به نوسانات ارزی و تلاش برخی شرکت های متفرقه برای سودجویی از تلاطمات ارزی در بخش فروش خودروهای خارجی، مفتاح رهنورد با تضمین دو وعده فوق، تلاش می کند رضایت کامل مشتریان را در این جشنواره کسب کند لذا در راستای کسب این رضایتمندی به فروش خودرو با قیمت های سال 95 در این جشنواره اقدام نموده است.

* تسهیلات و تخفیف ویژه به ایثارگران: با توجه به نامگذاری سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنها با ارائه مدرک معتبر شناسایی، از تخفیف ویژه در خرید نقدی و تسهیلات مناسب در صورت استفاده از طرح های ویژه مفتاح رهنورد بهره مند خواهند شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند