جزیره ی بالی، ساحل کوتا

3

تور بالی نوروز 97 با داشتن مناظر فوق العاده و جاذبه های گردشگری شگفت انگیزی که در این جزیره انتظارتان را می کشد، انتخاب بی نقصی برای تعطیلات سال جدید خواهد بود.

تور بالی در 8 شب و 9 روز برگزار شده و طی این مدت فرصت کافی خواهید داشت تا یک گردشگری عالی در جزیره داشته و البته به حتم زمان زیادی را در سواحل بی نظیر بالی سپری خواهید کرد.

ساحل کوتا بالی را به جرات می توان بهترین ساحل بالی دانست. این ساحل همیشه توریست ها را در کناره ی خود جای داده و کمتر زمانی اینجا را خالی از گردشگرانی که در خط به هم رسیدن خشکی و دریا نشسته اند، خواهید یافت.

در کنار ساحل کوتا، سواحل لژیان و سمینیاک بالی نیز نزد توریست ها محبوبیت داشته و می توان این سه ساحل را مثلث توریسم بالی به شمار آورد.

ساحل کوتا بالی

ساحل کوتا بالی

یکی از جذابیت های ساحل کوتا بالی فروشندگاه دوره گردی هستند که تمام مدت در ساحل چرخیده و انواع خوراکی ها و نوشیدنی های خنک را به شما پیشنهاد می دهند.

هیچ چیز لذت بخش تر و دلچسب تر از نوشیدن یکی از نوشیدنی های استوایی که توسط این فروشندگان دوره گرد ارائه می شود، نخواهد بود.

ساحل کوتا بالی

ساحل کوتا بالی

البته به جز این کافه و رستوران های متعددی نیز در سال کوتا وجود دارد، که اگر بخواهید خیلی شیک و رسمی غذایی خورده و یا میان وعده ای نوش جان کنید، می توانید به یکی از این کافه یا رستوران های ساحل کوتا بروید.

تخته سواری و موج سواری در ساحل کوتا رواج داشته و حتی اگر تجربه و تبحری در این کار نداشته باشید، نیز در لایه های ابتدایی آب می توانید به تخته سواری بپردازید و همیشه غریق نجات های مستقر در ساحل مواظب ایمنی توریست ها هستند.

ساحل کوتا بالی

ساحل کوتا بالی

 

ساحل کوتا بالی

ساحل کوتا بالی

 

ساحل کوتا بالی

ساحل کوتا بالی

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. خیلی خیلی چشم نوازه و رویاییی. آدم دلش می خواد اینجا بره دیگه برنگرده

  2. واقعا چه جاهای زیبایی وجود داره. حیف که اینقدر گرونه که نمیشه رفت راحت