جدیدترین تصاویر منتشر شده از آیفون 8

4

آیفون 8 که حدود شش ماه است بر سر زبان ها افتاده هنوز هم خبر ساز است و روی از پرده بیرون ننهاده! با توجه به اینکه اپل به این زودی قصد معرفی آیفون 8 را ندارد. اما رسانه های فناوری هر لحظه در پی کسب اطلاعات جدید از این پرچمدار در حال ظهور آیفون اند.

این مدل جدید از گوشی های آیفون که قرار است. در دهمین سالگرد عرضه آیفون رونمایی شود. قطعا انتظار میرود که خاص ترین ویژگی ها را داشته باشد. شاید این امر باعث شایعات و خبر سازی های فراوان شده است.

یکی از این شایعات احتمالی این بود. که سنسور اثر انگشت به پشت دستگاه و زیر لوگوی اپل منتقل شود. اما گویا این خبر چندان هم دروغ نبوده و حالا به واقعیت پیوسته است.

در جدید ترین تصاویر آیفون 8 که اخیرا منتشر شده این امر به طور واضح ملموس است. که سنسور اثر انگشت به پشت دستگاه منتقل شده است.

در تصویر قالب آیفون 8 را میبینید. که کاربری در وبسایت چینی بایدو منتشر کرده و به سادگی نشان می دهد که جایگاه سنسور اثر انگشت حالا کجا است.

تصویر قالب آیفون 8

تصویر قالب آیفون 8

به هر حال اگر قرار باشد دکمه هوم از جلوی دستگاه حذف شود، تا جا برای نمایشگر باز شود. و فناوری هم در حد گنجاندن سنسور زیر نمایشگر نباشد. به هر حال باید سنسور اثر انگشت را به جایی منتقل کرد.

از آنجا که نمایشگر آیفون 8 تمام قسمت جلویی را در بر گرفته و حاشیه دستگاه بسیار اندک است. گویا طراحان موفق نشده اند تا سنسور اثر انگشت را زیر نمایشگر جای دهند و بنابراین چاره ای نبوده جز انتقال آن به پنل پشتی.

اگرچه این تصاویر چنین موضوعی را تایید میکنند اما تا لحظه رونمایی رسمی نباید هیچ چیز را به صورت صدرصد قبول کرد. شاید ایفون سورپرایز هایی داشته باشد!

اشتراک:

4 دیدگاه

  1. قبلا هر کی اپل داشت میگفتن اووووووووووووووووف ،الان دیگه هیچ معیار برتری نیس، دیگه همه اپل دارن، خز شده