جاروبرقی‌ هوشمند CordZero ال‌ جی

0

موفقیت روز افرزون شرکت های محصولات برقی از جمله لوازم خانگی این روزها کاربران را از یک برند به برندی دیگر می کشاند و همه می خواهند به روزترین فناوری را بشناسند و از آن در خانه خود استفاده کنند. یکی از جدیدترین محصولات شرکت ال جی مجموعه‌ جاروبرقی‌ های سری CordZero ال‌ جی شامل سه جاروی بی‌ سیم با نام‌ های  CordZero، CordZero Handstick  و Hom-Bot Turbo است.
هوم – بات یک روبات است که بصورت خودکار روی سطح خانه یا محل کار حرکت کرده و پس از جمع کردن ذرات مختلف از روی سطح ، به جای اولیه خود باز می ‌گردد. این ربات با استفاده از حسگرهایی که برای آن تعبیه شده، موانع را تشخیص می ‌دهد و می تواند مسیر درست را پیدا ‌کند. ال ‌جی در این جارو برقی از فناوری به نام Dual Eye 2.0 بهره می ‌برد که شامل دو دوربین است . این دو دوربین سطح خانه را اسکن کرده و یک نقشه از آن تهیه می ‌کنند. به وسیله این نقشه ذخیره شده، می توانند حتی در تاریکی به راحتی خانه را جارو کرده و موانع را تشخیص دهند. این جارو برقی بی ‌نهایت کم صدا است.
کردزیرو جارو برقی شارژی است و بدون نیاز به اتصال سیم به برق، کار می ‌کند. باتری این دستگاه با هر بار شارژ امکان ۴۰ دقیقه جارو کردن را می ‌دهد. موتور این جاروی شارژی اینورتر است و مصرف پایین تری نسبت به دیگر جاروشارژی های 2000 وات موجود در بازار دارد. فناوری جالب دیگری که در جارو برقی کردزیرو وجود دارد RoboSense است. این فناوری به کمک سنسورهایی که در جارو برقی تعبیه شده، کاربر را تشخیص داده و بصورت خودکار وی را دنبال می ‌کند. این بدین معنی است که نیازی نیست که جارو را به دنبال خود بکشید بلکه جارو برقی به دنبال شما حرکت کرده و خانه را جارو می کشد.
سومین و آخرین جارو برقی در سری CordZero ال‌ جی، مدل Handstick است. این جاروبرقی  به گونه ای طراحی شده اند که بسیار جمع و جور بوده و موتور و کلیه‌ بخش‌ های جارو برقی در همان دسته‌ قرار گرفته اند. این جارو برقی نیز تا ۶۰ دقیقه بدون نیاز به اتصال دستگاه به برق کار می ‌کند و از موتور اینورتر بهره می‌ برد. فناوری خاصی در این جارو به کار رفته تا هیچ مویی به برس آن نچسبد.

جاروبرقی‌ هوشمند CordZero ال‌ جی

جاروبرقی‌ هوشمند CordZero ال‌ جی

جاروبرقی‌ هوشمند CordZero ال‌ جی

جاروبرقی‌ هوشمند CordZero ال‌ جی

اشتراک:

نظرات بسته اند