توسط گوگل Duo با همه تماس تصویری بگیرید!

0

امروزه اپ های زیادی امکان برقراری تماس تصویری را فراهم ساخته اند. همانند سایر فناوری ها کمپانی گوگل در این زمینه نیز تکنولوژی خاص خود را دارد. برنامه Duo اپ اختصاصی گوگل است که امکان تماس تصویری و صوتی را فراهم ساخته است.

همواره غول های فناوری در حال رقابت و جذب کاربران هم بوده اند و برای این کار با نو آوری ها سعی بر جذب مخاطب دارند. گوگل در این زمینه ایده های بهتری ارائه داده و با ایجاد قابلیت تماس گرفتن توسط اپلیکیشن Duo با کسانی که هنوز این اپ را ندارند همه را شگفت زده کرده است.

این برنامه به کاربر اجازه می دهد با هر کسی که دوست دارد تماس تصویری بگیرد حتی اگر طرف مقابل این اپ را نداشته باشد و یا اصلا در آن ثبت نام هم نکرده باشد.

Duo نیز مانند دیگر اپلیکیشن های ارتباطی کار می کند به جز اینکه در انتهای تماس اگر طرف شما برنامه را نصب نکرده باشد، درخواستی مبنی بر نصب دو دریافت می کند. البته گزینه رد تماس نیز در اختیار طرف مقابل وجود دارد و در صورت تمایل می تواند به تماس شما پاسخ ندهد.

Duo

Duo

باید اشاره کرد که در حال حاظر قرار است این خدمات بر روی پلتفرم اندروید در دسترس قرار گیرند و کاربران آیفون لازم است برنامه Duo را نصب کنند.

اما در این ماجرا ما باید از اپلیکیشن پیش نمایش پیام (App Preview Messaging) سپاسگزار باشیم که با پشتیبانی از پیام رسان ها، به کاربران اندروید این اجازه را می دهد تا اگر هنوز برنامه را نصب نکرده اند، بتوانند از آن استفاده کنند.

البته برنامه هوشمند پیام های گوگل با نام Allo از بدو عرضه از پشتیبانی اپلیکیشن پیش نمایش پیام برخوردار بود اما طراحی آن برای رساندن پیام به افراد فاقد اپلیکیشن کمی دشوار و سنگین به نظر می رسید.

حال با عرضه آخرین نسخه از Duo این مشکل نه تنها مرتفع شده، بلکه کیفیت و قابلیت های بیشتری نیز در اختیار شما گذاشته شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند