تور چین در پارک ملی جیاجی جادو شوید

0

باور دارید که چین سرزمین شگفتیهاست، اما برای لمس این شگفتیها باید با تور جین به این سرزمین ناشناخته سفر کنید و به این حقیقت پی ببرید که خداوند تمام زیباییهای دنیا را در کشور چین جمع کرده است. طبیعت نفس گیر چین شما را محو تماشا می کند و شاید جادو شوید و برای همیشه روح خود را در دشتها، کوهستانهای سرسبز، دریاچه ها، جنگلهای انبوه و آبشارهای این سرزمین جای بگذارید. اگر مسافر چین شدید بازدید از پارک ملی ژانگ جیاجی را از دست ندهید که تمام آنچه گفتیم را در اینجا می توانید پیدا کنید.

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

پارک ملی ژانگ جیاجی چین

پارک ملی جیاجی با وسعت 130 کیلومتر مربع اولین پارک ملی چین است. این منطقه ی بی نظیر در 32کیلومتری شهر چانگ جیاجی واقع شده است که هر ساله گردشگران بسیاری با تورهای چین برای تماشای شگفتیهای منطقه راهی آنجا می شوند.
این منطقه در دورانی منطقه ی ممنوعه بود و هر شخصی اجازه ی ورود به آنرا نداشت تا اینکه در سال ۱۹۳۴ توسط ارتش سرخ چین آزاد شد و کمیته ی انقلاب شهر دایونگ در این مکان تاسیس شد اما همچنان حکومتی باقی ماند. این سرزمین شگفت پس از جمهوری خلق چین در سال ۱۹۴۹، به شهرستان بانپینگ ملحق شد و شش سال بعد توسط دولت ، به نام مزرعه جنگلی چانگ جیاجی تغییر نام داد و بالاخره در سال ۱۹۸۲، شورای دولتی چین نام “پارک جنگلی ملی چانگ جیاجی ” را روی  این منطقه نهاد تا اولین پارک جنگلی ملی در چین خلق بشود. یونسکو نیز در سال 1992 این پارک ملی را به عنوان منطقه ی باستانی و تاریخی ثبت جهانی کرد تا به این اثر ارزش و اعتبار جهانی ببخشد.
اما وقتی قدم به پارک ملی ژانگ جیاجی چین از دیدن طبیعت شگرف آن انگشت به دهان می مانید. این مجموعه شامل دره ها، صخره های سرسبز، کوههای بلند، ستونهای سنگی، آبشارها، رودخانه ها و جنگلهای انبوه می شود که تماشای آنها نفس را در سینه تان حبس می کند.
از جمله بخشهای پارک ملی ژانگ جیاجی، کوهستان یوان ژیاژیه که مشخصه ی بارز آن کوههای شیب دار و ستونهای سنگی با اشکال عجیب و غریب و دره های عمیق هستند که تماما با گیاهان سبز پوشیده شده اند. طولانی ترین و مرتفع ترین تله کابین جهان در پارک ملی جیاجی شما را به گذر از این منطقه ی رویایی دعوت می کند که شما با عبور از کوهستانها و دره پوشیده از گیاهان سبز که مه غلیظ آنها را مرموز کرده است، جادوی این سرزمین ناشناخته می شوید.
پارک ملی ژانگ جیاجی مملو از جاذبه های دیدنی است که برای بازدید گردشگران با بهترین امکانات تدارک دیده شده است. در سفر با تور چین حتما از این منطقه بازدید کنید تا نقطه ای از بهشت را بر روی زمین از نزدیک مشاهده کرده باشید.

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

تور چین پارک ملی جیاجی

اشتراک:

نظرات بسته اند