تور پاییزی آنتالیا را با این هتل بخواهید

0

تور آذر ماه آنتالیا را بخرید و در این هتل با شکوه اقامت کنید. این هتل 5 ستاره یکی از بهترین هتلهای آنتالیا است و در میان مسافران از محبوبترین ها به شمار میرود. در ادامه ی مطلب به معرفی این هتل زیبا میپردازیم.

تور پاییزی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور پاییزی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور پاییزی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور پاییزی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

معرفی هتل دلفین پالاس آنتالیا

این هتل زیرمجموعه ای از هتلهای زیبای دلفین ترکیه است و قرار گیری آن در کنار آبهای زیبای مدیترانه و کوه های پوشیده شده از کاج تاروس آن را به یکی از مکان های مناسب برای اقامت تبدیل کرده است. همچنین به دلیل ارائه ی خدمات مناسب و با کیفیت و مشتری مداری، دلفین پالاس نام خود را در لیست بهترین هتلهای جهان به قبت رسانده است.
این هتل در مساحتی بسیار بزرگ ساخته شده است که 600 متر از آن به ساحل اختصاصی آن محدود شده است. از طرفی در این هتل 487 اتاق استاندارد، 40 اتاق خانوادگی، 24 اتاق اختصاصی، 6 اتاق برای معلولین ساخته شده است تا هر سلیقه ای را راضی کند. تمامی اتاقهای ذکر شده به امکاناتی نظیر دستشویی، سیستم تهویه هوا، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، سشوار، تلفن برای تماس های راه دور و محلی، جا رختی و گاو صندوق مجهز شده اند. در دلفین پالاس انواع رستوران های ایتالیایی، فرانسوی، چینی، ترکی و مکزیکی وجود دارد که مسافران میتوانند هر نوع غذایی که مایل هستند را سفارش داده و از آن لذت ببرند.
اگر قصد خرید تور پاییزی آنتالیا را دارید، رزرو این هتل یکی از بهترین هاست و فاصله ی اندک آن با فرودگاه یک ترانسفر کوتاه فرودگاهی را برایتان به ارمغان می آورد.

اشتراک:

نظرات بسته اند