تور مراکش و بازدید از روستای آبی رنگ

1

توجه و علاقه مندی به سفر و گردشگری روز به روز بیشتر از قبل می شود، به گونه ای که به غیر از خرید تورهای داخلی، تورهای خارجی نیز از استقبال گسترده ای برخوردار شده است.

امروز در میان تورهای خارجی، عنوان تورهای مراکش نیز به چشم می خورد که به تازگی مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است.

مراکش دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که بسیاری از مسافران را به خرید تور مراکش سوق می دهد.

از میان تمام جاذبه های گردشگری این کشور، امروز سری می زنیم به شهر شفشاون و این جاذبه را به شما معرفی می کنیم.

روستای شفشاون در مراکش

روستای شفشاون در مراکش

با شفشاون آشنا شوید

شفشاون شهری زیبا در مراکش است که در کرانه ی ساحل مدیترانه و در جنوب تنگه ی جبل الطارق قرار گرفته است و بسیاری از مسافران تور مراکش از آن دیدن می کنند.

این شهر تاریخی در حدود 35 هزار نفر جمعیت دارد و سالانه میزبان بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا می شود.

آنچه که این شهر را بسیار جذاب کرده است، رنگامیزی آبی رنگ آن است. ساختمان و خانه هایی در شفشان وجود دارد که 600 سال قدمت دارند.

همچنین در این شهر، مسافران می توانند عمیق ترین غار آفریقا را ببینند. در کنار آن، طبیعت زیبا و شهرهایی کوچک دیده می شود که منظره ای فوق العاده را می سازند.

روستای شفشاون در مراکش

روستای شفشاون در مراکش

روستای شفشاون که یکی از همین مناطق جذاب است، هماهنگی و جلوه ای خاص دارد و آن هم ساختمان های مختلفی است که همگی به رنگ هایی از طیف آبی هستند.

این روستای زیبا، در یکی از دیدنی ترین مناطق دنیا قرار گرفته است و جالب است بدانید سالانه چندبن میلیون توریست برای دیدن از این روستا، به مراکش سفر می کنند.

طراحی آن به گونه ای ست که همه چیز در آن آبی است. این روستا از سال 1930 به این شکل در آمده است و از آن سال تا به امروز، هر آنچه  در این روستا ساخته می شود، باید به رنگ آبی باشد در غیر این صورت از سوی اهالی روستا پذیرفته نمی شود.

روستای شفشاون در مراکش

روستای شفشاون در مراکش

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. اینجا واقعا قشنگه. رنگ های آبی انگار بین امواج گیرت انداختن