تور مالدیو هتل رویال آیلند ریزرت

0

برای برخی سفر با تورهای دبی و آنتالیا قدیمی شده است و به دنبال جایی ناب برای سفرهای خود هستند. نوروز هم نزدیک است و بازار خرید تور نوروزی 96 بین این گردشگران با سلیقه داغ است.

ما هم به این افراد سفر با تور مالدیو را توصیه می کنیم.هزینه ی این سفر گرچه زیاد است اما برای افرادی که فارغ از هزینه به دنبال یک مقصد گردشگری بکر و نو هستند توصیه می شود.

مالدیو

مالدیو کشوری جزیره ای در اقیانوس هند است و از آب و هوای استوایی و مناظر رویایی استوایی برخوردار است.از این روی این سفر برای ایرانیان که در اقلیم گرم و خشک زندگی می کنند می تواند بسیار جالب و مفرح باشد.

اما سفر با تور مالدیو با اقامت در هتلهای بسیار جالبی همراه است.هتلهای مالدیو خود به تنهایی می توانند سفر دل انگیزی را برای گردشگران رقم بزنند.فضای هتلها که از ساختار بومی و امکانات مدرن برخوردار هستند برای گردشگران مالدیو جالب توجه هستند.

هتلها در مالدیو یا روی آب ساخته می شوند یا کنار دریا با چشم انداز بی نظیر از اقیانوس.یکی از هتلهای مالدیو  که به گردشگران توصیه می شود هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت است.

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

هتل در ماله پایتخت مالدیو رو به دریا واقع شده است و 30دقیقه تا فرودگاه ماله فاصله دارد.هتل ساخته شده از چوب است و در ساخت آن از معماری منحصر به فرد استوایی بهره گرفته اند.هتل دارای ویلاهای زیبایی است که به صورت بسیار شیکی تزئین شده اند و از کلیه ی امکانات رفاهی برخوردار هستند.

از امکانات ویلاها می توان به تخت خوابهای شیک و راحت،تلویزیون و کانالهای ماهواره،حمام خصوصی به همراه وان و غیره اشاره کرد.

با اقامت در هتل رویال آیلند ریزرت کلیه تفریحات دریایی مانند موج سواری،شنا، قایق سواری و قواصی برای گردشگران مهیا است.می توان در مکانهای مخصوصی که رو به دریا ساخته شده اند نشست و مناظر را تماشا کرد و آفتاب گرفت.هتل دارای دو رستوران لوکس است که انواع غذاهای بین المللی و دریایی به همراه بوفه ی صبحانه ارائه می دهند.

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

تور مالدیو هتل 5ستاره رویال آیلند ریزرت

اشتراک:

نظرات بسته اند