تور لوکس مراکش با هتل 5ستاره آمانجنا

0

یکی از مقاصد گردشگری ثروتمندان و افراد مشهور دنیا، کشور مراکش است. در طول سال ثروتمندان با تور لوکس مراکش به این کشور آفریقایی سفر می کنند تا زندگی اشرافی خود را در هتلهای لوکس مراکش که چون کاخی باستانی هستند ادامه بدهند. اقامت در کاخهایی با سبک عربی-مراکشی برای هر شخصی می تواند تجربه ای هیجان انگیز باشد.

کشور مراکش

کشور مراکش

مراکش یا مغرب کشوری عرب زبان مسلمان شنین با فرهنگی غنی در شمال غربی آفریقا است که دارای سواحل طولانی با اقیانوس اطلس است. آب و هوای معتدل و بارانی مراکش و وجود سواحل زیبا و رویایی در این کشور یکی از دلایل انتخاب مراکش برای گذراندن تعطیلات افراد ثروتمند دنیا است. معماری منحصر به فرد عربی-مراکشی، آثار باستانی متعدد نظیر مساجد تاریخی و کاخ سلاطین، بازارهای سنتی و طبیعت بسیار متنوع از دلایل سفر به مراکش محسوب می شوند که هر شخصی را وسوسه به خرید تور مراکش می کنند.
در کشور مراکش هتلهای بسیار لوکسی ساخته اند تا ثروتمندان تعطیلات لوکسی را در این کشور آفریقایی سپری بکنند. یکی از گرانقیمت ترین هتلهای دنیا هتل 5ستاره آمانجنا “Amanjena ” است که در شهر مراکش واقع شده است.

هتل 5ستاره آمانجنا مراکش

هتل آمانجنا بیشتر شبیه کاخ سلاطین باستانی است که تبدیل به هتلی با امکانات مدرن شده است. اگر بخواهید در این هتل یک شب اقامت بکنید باید حداقل 690 دلار بپردازید البته اگر بتوانید جای خالی در این هتل پیدا بکنید. ویلاها و سوئیتهای لوکس هتل آمانجنا از مدتها قبل توسط ثروتمندان و افراد مشهور رزرو شده اند و باید خیلی خوش شانس باشید که یک جای خالی در این هتل 5ستاره پیدا بکنید.

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

شهر مراکش یکی از توریستی ترین شهرهای کشور مراکش است که دارای سواحل طولانی با اقیانوس اطلس است. در این شهر ساختمانهای قرمز بیشتر از هر چیز دیگری نظرها را به خود جلب می کنند. هتل آمانجنا اقامتگاهی قدیمی با معماری خاص عربی-مراکشی با بنایی قرمز رنگ چون کاخی مجلل در شهر مراکش است که از مهمانان اشرافی خود با امکانات مدرن پذیرایی می کند.
این هتل 5 ستاره ی مجلل در سال 2000 به بهره برداری رسید. هتل با معماری سنتی خود با چمنزارها، حوضچه‌های متعدد، درختان انگور، فواره‌های مرمرین مراکشی، بامهای خشتی و البته کاشی‌های دست تزئین و آراسته شده است. همچنین هتل دارای چشم اندازی زیبا و رویایی از کوههای اطلس است که اقامت در این هتل را بسیار هیجان انگیزتر می کند.
هتل آمانجنا در مجموع دارای 39 ویلا و سوئیت تزئین شده براساس سبک سنتی عربی-مراکشی است که با اقامت در آنها حس سلاطین دوران باستان به شما دست می دهد. از طرفی اقامتگاههای این هتل به کلیه ی امکانات لوکس و مدرن مجهز شده اند تا ثروتمندان دنیا را کاملا راضی کنند.  وسائل و تزئینات به کار رفته در اقامتگاههای این هتل با سبک سنتی بسیار لوکس و درجه یک هستند. سیستم تهویه ی مطبوع، حمام مرمرین لوکس، تخت خوابهای شاهانه، تزئینات لوکس، استخر خصوصی برای برخی اتاقها و سیستم صوتی و تصویری از جمله امکانات اتاقهای هتل هستند.

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

همچنین در این هتل استخرهای باشکوه، سونا و اتاق بخار، سالن زیبایی، سالن ماساژ، دو رستوران مجلل و باغهای عربی با درختان نخل در نظر گرفته اند. این هتل بهترین مکان برای برگزاری مراسمهای خاص افراد مشهور است به طوری که در سال 2014 دیوید بکهام جشن تولد 40 سالگی خود را با حضور افراد مشهور در این کاخ مجلل عربی برگزار کرد.

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

تور لوکس مراکش هتل آمنجنا

اشتراک:

نظرات بسته اند