تور سه روزه گلف

0

اگر با تور استانبول به ترکیه سفر کردید، یکی از بهترین تفریحات این شهر، گلف است. کلاسیس گلف و باشگاه کشوری تنها باشگاه های گلف در استانبول هستند. این دو باشگاه یک ویژگی بسیار خوب دارند و آن در اختیار گذاشتن محل اقامت به مشتریانشان است.
شما قرار است در میان طبیعت سرسبز و درختان سر به فلک کشیده بلوط و به دور از استرس و هیاهوی شهر در اینجا اقامت داشته باشید. البته شما در اینجا فقط به گلف بازی کردن نمی پردازید و این باشگاه ها بیشتر شبیه به مراکز تفریحی با تمرکز بیشتر بر روی گلف است. شما می توانید از انواع تفریحات مهیج دیگر این دو مجموع استفاده کنید.

باش

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

شاید باورش سخت باشد ولی گردشگران امریکایی زیادی به این باشگاه ها می روندو مقصد تور استانبول آنها، اغلب این باشگاه هاست. این باشگاه در تمام طول سال باز است و دارای 105 اتاق، 6 سوئیت، و 2 سوئیت VIP است. همچنین این مجموعه دارای 2 استخر روباز، 1 استخر سرپوشیده و سونا و اسپا، و محدود رانندگی 225 کیلومتری است.

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

باشگاه گلف کلاسیس استانبول

این هتل در نزدیکی فرودگاه بین المللی آتاتورک است و برای رفتن به هتل یا فرودگاه، می توان از ترانسفر فرودگاه استفاده کرد. صبحانه در این مجموعه به صورت بوفه آزاد سرو می شود. اقلب کسانی که اقدام به رزرو اتاق در این باشگاه می کنند، تور 3 روزه تهیه می کنند. در هیمن سه روز شما می توانید اقامتی خوش داشته باشید. البته تورهای طولانی تری هم تا 7 روز وجود دارد. برای رفت و آمد و گشت زدن در شهر استانبول هم کافی است از تاکسی سرویس استفاده کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند