تور دبی با این هتل لوکس

0

با خبر لغو تحریم ها، کاهش قیمت دلار، سبب میشود تا رفت و آمد مسافران به کشور های خارجی با صرف هزینه های کمتری صورت بگیرد. قیمت تورها کاهش میابد و افراد بیشتری میتوانند تجربه ی سفر به کشور و شهرهای خارجی را داشته باشند. یکی از همین شهرهایی که در همین حوالی وجود دارد دبی است. اگر شما قصد خرید تور دبی نوروز 95 را دارید، با کاهش دلار میتوانید اقدام به رزرو هتل لوکس با قیمت مناسب کنید و از سفر خود بیشتر لذت ببرید. در ادامه ی مطلب ما به معرفی یکی از هتلهای بسیار خوب 5 ستاره ی دبی میپردازیم. پس با ما همراه شوید.

معرفی هتل 5ستاره ی جمیرا کریک ساید

این هتل یکی از لوکس ترین هتلهای دبی است و زیر مجموعه ای از هتلهای باشکوه جمیرا به حساب می آید. این هتل در نزدیکی تعدادی از جابه های گردشگری دبی و همچنین مراکز خرید مهم دبی قرار گرفته است.
بهره بردن از تمام استاندارهای صنعت هتلداری سبب شده است که جمیرا کریک ساید در ارائه ی بهترین خدمات به مسافرانش زبانزد شود. در این هتل امکانات بی نظیری مانند استخر روباز، استخر کودکان، سالن ورزش، خدمات اسپا و پنج رستوران وجود دارد و همچنین اتاق ها ی آن از جدید ترین فناوری ها نظیر فناوری هوشمند سازی در روشن شدن چراغها و باز و بسته شدن پرده ها بهره مند شده اند. از آفر های ویژه ی این هتل، قرار دادن بلیت رایگان به پارک وایلد وادی است تا بتواند با دادن این هدیه رضایت بیشتر مسافران را جلب کند.

هتل جمیرا کریک ساید

هتل جمیرا کریک ساید

تور دبی با هتل جمیرا کریک ساید

تور دبی با هتل جمیرا کریک ساید

هتل جمیرا کریک ساید

هتل جمیرا کریک ساید

اشتراک:

نظرات بسته اند