تور دبی آکواریوم هیجان انگیز دبی مال

0

مقصد تور نوروز 96 شما کجاست؟

دبی یکی از شهرهایی است که با در اختیار داشتن تکنولوژی های به روز و مراکز گردشگری فوق العاده مقصد گردشگری بسیاری از مسارفان نه تنها از ایران، بلکه از سراسر دنیا قرار میگیرد.

آکواریوم دبی

گردشگرانی که با تورهای دبی به پرطرفدارترین مرکز گردشگری سفر می کنند حتما بازدید از آکواریوم دبی را در لیست بازدید خود قرار می دهند.

آکواریوم دبی بزرگترین آکواریوم جهان به حساب می آید و دارای سی سه هزار نوع جانور آبی است که تماشایشان خالی از لطف نیست.برای افرادی که علاقه ی بسیاری به مکانهای هیجان انگیز دارند اینجا مکانی است که می توانید از بودن در آن نهایت لذت را ببرید.

آکواریوم دبی ده میلیون لیتر آب را در خود جای داده است.این آکواریوم دارای 33هزار گونه ی مختلف آبزی حتی کوسه است.آکواریوم دبی از بخشهای تفریحی مختلفی برخوردار است که بخشی از آن نیاز به خرید بلیت ندارد.

بزرگترین صفحه ی اکریلیک در دنیا با ابعاد 8.3در 32.88و ضخامت 75سانتی متر متعلق به این آکواریوم است که از طبقه همکف مرکز خرید دوبی مال قابل رویت است و بازدید از برای عموم آزاد است.
بخش دیگری از آکواریوم تونل 50متری است که از میان آکواریوم عبور کرده است و این امکان را می دهد در اطراف خود آکواریوم را داشته باشید.تماشای آبزیان متعدد از داخل این تونل بسیار لذت بخش است.از طرفی قایقهایی با کف شیشه ای در این آکواریوم تعبیه شده است که این امکان را فراهم می کند که بر روی سطح آکواریوم حرکت کنید.

آکواریوم دبی مال
در اینجا امکان شنا،قواصی نیز قرار داده شده است.اگر مدرک قواصی داشته باشید می توانید میان ماهیها به قواصی بپردازید.یک امکان هیجان انگیز در این آکواریوم قرار دادن مخزن شیشه ای است که شما را به میان ماهیها و کوسه ها می برد.حال اگر اهل هیجان هستید تور دبی را خریداری کنید و با رزرو هتل راهی شوید.

آکواریوم دبی مال

آکواریوم دبی مال

آکواریوم دبی مال

آکواریوم دبی مال

اشتراک:

نظرات بسته اند