تور ترکیبی اروپا نوروز 97

0

تور اروپا نوروز 97 و به ویژه تورهای ترکیبی اروپا لوکس ترین سفر خارجی را برای تعطیلات سال جدید، رقم خواهند زد.
از میان تورهای خارجی و اروپایی نوروز 97، تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا یکی از تورهای اروپایی بی نظیر و فوق العاده ای ست که نگین های گردشگری قاره ی سبز را در خود جای داده است.
برای خرید تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا به صفحه ی تورهای اروپای پارمیدا تورز مراجعه نمایید.
این تور خارجی در 14شب و 15 روز از تاریخ 27ام اسفند ماه سال 1396 تا 12ام فروردین ماه سال 1397 برگزار شده و پرواز آن توسط هواپیمایی اتریشی صورت خواهد پذیرفت.
تور ترکیبی اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا شامل 4 شب گشت در وین و بوداپست، 3 شب در پاریس، 3 شب در رم و 4 شب در بارسلونا می باشد.

در وین

قصر هافبورگ که برای ششصد سال مداوم محل استقرار خاندان سلطنتی هابسبورگ بوده، نخسین جایی ست که توصیه می کنیم در شهر وین اتریش به بازدید آن بروید.
یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر وین، مدرسه ی سوارکاری اسپانیایی ست که در دورانی که ماکسیمیلیان دوم زمامداری را در دست داشت، ساخته شده است.
کلیسای جامع سنت استفان با سبک معماری گوتیک در شهر وین درخشیده و از بناهای تاریخی وین محسوب می شود.
کاخ شونبرون دارای معماری منحصر به فردی بوده و چیزی در حدود 1440 اتاق در خود جای داده است.
ملکه ی ماریا ترزا برای چندین سال در کاخ شونبرون اقامت داشته و بخش زیادی از تابلوهای نفیسی که اکنون در این کاخ آویخته می بینید، هدیه هایی ست که ماریا ترزا از مقامات سلطنتی کشورهای دیگر دریافت کرده است.
قصر بلودر، خانه ی اپرای وین، ساختمان اتریشی پارلمان، کلیسای کارل اسکیرچ، تئاتر ملی وین و… از دیگر دیدنی های شهر وین اتریش هستند.

 

تور اروپا نوروز 97 | اتریش وین

تور اروپا نوروز 97 | اتریش وین

در بوداپست

خانه ی کشور در بوداپست مجارستان یا همان ساختمان پارلمان مرتفع ترین ساختمانی ست که در این شهر خواهید یافت. به واقع ساختمان پارلمان نماد کشور مجارستان محسوب می شود.
کلیسای سنت استفان دارای ساختمانی باابهت و بسیار مجلل می باشد که برای رفتن به بالاترین قسمت آن می باید 364 پله را پیموده و سپس نمایی 360 درجه از شهر زیبای بوداپست زیر پایتان قرار خواهد داشت.
قلعه ی بودا در بوداپست در واقع همان کاخ سلطنتی ست که برای قرن ها محل فرماندهی امپراطوری ها بوده است.
رودخانه ی دانوب و پل زنجیر، سنگر و استحکامات ماهیگیر، میدان قهرمانان، کستل هیل، کلیسای ماتیاس، تپه بودا، پارک شهر و… از دیگر جاذبه های گردشگری بوداپست هستند.

 

تور اروپا زمستان 97 | بوداپست

تور اروپا زمستان 97 | بوداپست

در پاریس

برج ایفل شناخته شده ترین جاذبه ی گردشگری پاریس و تمام جهان است. به واقع شاید کسی در دنیا نباشد که درباره ی برج ایفل نشنیده و حداقل چند تصویر از آن ندیده باشد.
برج ایفل از 18 هزار و 38 قطعه و 2 میلیون و نیم پیچ و مهر برای اتصال این قطعات به یکدیگر به کار برده شده است.
خیابان شانزه لیزه نیز به اندازه ی برج ایفل در تمام جهان شناخته شده می باشد و در طول این خیابان بوتیک های لوکس ترین برندهای دنیا را خواهید یافت.
میدان شان دو مارس نیز یک میدان مهم و نامدار در شهر پاریس بوده و جشن های ملی فرانسه در این میدان برگزار می شود. توصیه می کنیم حتما در سفر به شهر رویایی پاریس به این میدان نیز سر بزنید.
موزه ی لوور در شمار معروف ترین و بااعتبارترین موزه های جهان قرار داشه و شاهکارهای جهان در این موزه جمع شده اند.
میدان کونکورد پاریس جایی ست که در دوران قدیم و زمانی که اعدام با گیوتین در فرانسه و اروپا رواج داشت، دستگاه گیوتین در آن قرار داشته و اعدام های بی رحمانه ی زیادی در این مکان صورت می پذیرفت.

لاوازیه؛ ماری آنتوانت و لویی شانزدهم سر خود را با گیوتین میدان کنکورد پاریس از دست دادند.
کلیسای جامع نوتردام، که در رمان گوژپشت نوتردام اثر جاودانه ی ویکتور هوگو برای تمام مردم جهان معرفی شد، دیگر جاذبه ی گردشگری ممتاز در شهر پاریس است.
کاخ ورسای، آرامگاه پانتئون، کلیسای سکر کور، دیزنی لند و… از دیگر مکان های دیدنی شهر پاریس هستند.

 

تور اروپا نوروز 97 | پاریس

تور اروپا نوروز 97 | پاریس

در رم

قطعا نماد شهر رم آمفی تئاتر تاریخی کلوسئوم است که یادگار نبرد تن به تن گلادیاتورها بوده و با وجود تخریب های گسترده در بخش های مختلف آن، هنوز شکوه و عظمت خود را حفظ کرده است.
کلیسای سنت پیر و موزه ی واتیکان در نزدیکی هم قرار گرفته و به نوعی یک تیر و دو نشان خواهید زد.
فواره ی تروی که چشمه ی آرزوها نام دارد، جایی ست که تمام مسافران رم با انداختن سکه ای در آن امید برآورده شدن آرزوهایشان را در سر می پرورانند.
معبد پانتئون با قدمتی در حدود دو هزار سال آرامگاه افراد مشهوری چون رافائل نقاش مشهور ایتالیایی و تنی چند از سلاطین ایتالیا را در خود جای داده است.
در میدان اصلی رم به رومن فروم رسیده  و در این میدان صدای تشویق های رومی های باستان را که از کوچه پس کوچه های تاریخ پیش می آیند، باز خواهید شنید.
میدان ناوونا دیگر میدان دیدنی شهر رم بوده و حتما برنامه ی رفتن به این میدان را در نظر داشته باشید.
موزه ی بورگزه، پله های اسپانیایی، قلعه ی سن آنجلو، کلیسای سنت پیر و… در شمار برترین دیدنی های شهر رم هستند.

 

تور اروپا نوروز 97 | ایتالیا رم

تور اروپا نوروز 97 | ایتالیا رم

در بارسلونا

خیابان لارامبلا، خیابانی استثنائی در شهر بارسلونای اسپانیاست.
کلیسای ساگرادا فامیلیا با بنایی استثنائی مورد توجه توریست هایی که به اسپانیا سفر می کنند، قرار دارد.
موزه ی هنرهای ملی کاتالونیا، موزه ی خوان میرو، موزه ی پیکاسو، موزه ی دالی از موزه های برتر اسپانیا و اروپا هستند.
توصیه می کنیم حتما در شهر بارسلونای اسپانیا به پارک گوئل سر زده و همین طور از پارک سیتادلا و دروازه ی تریومف دیدن نمایید.
برای علاقه مندان به فوتبال، موزه ی باشگاه اف سی بارسلونا نیز فوق العاده هیجان انگیز و جذاب خواهد بود.

تور اروپا نوروز 97 | بارسلونا اسپانیا

تور اروپا نوروز 97 | بارسلونا اسپانیا

اشتراک:

نظرات بسته اند